"Ураган-2" повернувся із одеських зборів. Фото

24 липня 23:20
Переглядів: 234
Ураган

Команда "ураганівського" дублю тільки-но повернулася з навчально-тренувальних зборів з Одещини. У курортному містечку Кароліно-Бугаз дублери за два тижні пройшли "курс молодого бійця" і здали справжній іспит на витривалість. По приїзду тренер першолігової команди Іван Скіцко поділився враженнями та результатами зборів.

- Насамперед, хотілося б подякувати керівництву клубу за надані хороші умови, адже і проживання, і харчування були на високому рівні, а це було сприятливими факторами для тренувань. 

Ми не гаяли часу, то хлопці одразу ж отримали серйозні фізичні навантаження. Звичайно, було досить важко адаптуватися, але жоден спортсмен не здався. Працювати проводилися у режимі дворазових тренувань. Хлопці займалися бігом, вправлялися з м'ячем, відвідували ігровий та тренажерний зали, працювали над тактичним вдосконаленням. На щастя, оминули серйозних фізичних травм. 

У результаті напруженої та виснажливої підготовки ми заклали міцний фундамент з фізичної підготовки, який в подальшому стане для нас хорошою опорою. Тому зараз з впевненістю можу сказати, що весь план підготовки, який в нас був розписаний "від і до" – виконаний. Звичайно, було важко, але всі труднощі та випробування хлопці пройшли гідно, - розповів Іван Скіцко

Тренер запевняє, що командою задоволений. Каже, що з кращої сторони показали себе і новачки. Зокрема, приємно вразив його Михайло Зварич, який і на фізичних тренуваннях, і на тактичній майстерності був на перших ролях. Загалом, збори пішли всім на користь, згуртували колектив, зробили його одним цілим. "Попри всі навантаження та труднощі, гравці зблизилися, відчули командний дух, усвідомили себе однією сім’єю", - зауважив тренер.


Підтримав свого наставника і голкіпер Василь Кучера. "Ми поїхали на збори одразу після відпусток, тому було доволі важко втягнутися. Але з командою ми дуже здружилися, тому було легше долати труднощі", - зізнався воротар "Урагану-2".

"На зборах спочатку було нелегко, складно давалася й функціонально-фізична підготовка, але потім звикли. Між тренуваннями ми купалися в морі, засмагали, тому повернулися додому не тільки у хорошій фізичній формі, а й з хорошим настроєм, позитивними емоціями та теплими враженнями", - поділився Михайло Зварич.

Одразу ж після навчально-тренувальних зборів на чорноморському узбережжі дублери мають чотириденну відпустку. Та вже з четверга, 25 липня, із новими силами хлопці приступають до настпуного - тритижневого циклу тренувань.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: