"Ураган" – "АРПИ Запоріжжя" – 7:1. Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

15 жовтня 08:24
Переглядів: 137
Максим Павленко

Максим Павленко

Як ви оціните сьогоднішню гру і які враження від суперника?

На сам перед хотілося б після прикрої втрати очок в місті Рівному здобути три пункти щоб покращити турнірне становище. Були налаштовані з першої до останньої секунди грати виключно на перемогу. Ми планували підняти високий темп гри. Іноді нам це вдавалось, але на вдавалась реалізація. На початку другого тайму ми зуміли збільшити перевагу, реалізувавши створені моменти. Забивши два м”ячі ми зробили ситуацію більш комфортну для себе і змусили суперника нервувати. У більшості моментів гри в захисті ми зіграли компактно, але в деяких моментах були недопрацювання тому і пропустили гол. Були моменти в яких супернику забрало влучності. В цілому команда відпрацювала добре і всі були як єдине ціле. Всі разом здобули перемогу і у гарному настрої будемо готуватись до наступних ігор.

Початок чемпіонату розбавлений першим туром “Кубку Ліги”, які враження від такого підходу у початку футзального сезону?

Ці змагання більш експериментальні де кожен тренер варіює четвірками, ігровими зв”язками,  дає завдання, які він не ставить перед гравцями в сезоні щоб подивитись можливості команди. Ми для себе вважаємо цей турнір, як ігри, у яких можна пробувати різні варіанти четвірок. При виході у фінальну частину, звісно будемо ставити завдання перемогти в Кубку ліги, але все одно це етап підготовки до чемпіонату.

Які плани на регулярний чемпіонат?

Завдання на регулярний чемпіонат окреслені керівництвом клубу - попадання до фінальної  шістки команд, що дозволить продовжити боротьбу у чемпіонаті.  Планами для нас є перемагати у кожному матчі і здобувати залікові очки щоб мати більш комфортне турнірне становище по завершенню регулярного чемпіонату.

Дякумо за підтримку усім вболівальникам які були сьогодні з нами!

 

Максим Павлюк

Як ви оціните сьогоднішню гру і які враження від суперника?

Сьогоднішню гру можна розділити на два тайми. Перший тайм був більш рівним і нам вдавалась не погана гра, а другому таймі, за незрозумілих на даний момент причин, була втрачена гра яка призвела до пропущених голів. Звичайно, суперник сильний і ми готувались до гри проти нього, але ж не на стільки щоб втратити контроль над грою. Сьогодні у нас були великі кадрові втрати. Це втрата гравців на яких будується гра. Ми ще такого рівня команда щоб оперативно знаходити заміну ключовим гравцям, які є лідерами в команді. На розминці травмувався гравець, який на період підготовки до гри мав мікротравму, aле запевнив про свою готовність до гри і готувався до неї на максимумі. Якби були якісь загрози для здоров”я гравця то ми б не ризикували. Ця гра не була принциповою з точки зору збереження турнірного становища оскільки це початок чемпіонату. Чемпіонат продовжується і ми рухаємось далі.

Початок чемпіонату розбавлений першим туром “Кубку Ліги” які враження від такого підходу у початку футзального сезону?

Для нашої команди однозначним плюсом є участь у заганнях Кубку Ліги. Ми молода команда і чим більше ігор тим більше досвіду. Ці змагання для нас є дуже важливими.

Які плани на регулярний чемпіонат?

В регулярному чемпіонаті будемо йти покроково: здобувати залікові бали, награвати четвірки, набувати ігрового досвіду. Всі хочуть попасти в шестірку кращих і продовжити боротьбу. Якщо не ставити завдання попасти в шістку то немає змісту грати взагалі. Нам потрібно награватись, зігруватись і тому у нас дуже багато роботи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: