"Ураган" може підписати двох гравців харківського "Viva Cup"

17 червня 14:13
Переглядів: 146
ураган

З неофіційних джерел івано-франківський НФК "Ураган" найближчим часом може підписати двох гравців харківського «Viva Cup» - Даніїла Абакшина і Владислава Моспана.

На підсумковій прес-конференції президент франківського клубу Олександр Бубен зазначав, що підсилення команди франківці шукатимуть в тому числі в аматорських чемпіонатах. Щоправда,поки що офіційного підтвердження підписання цих двох гравців немає.

Минулий сезон видався тріумфальним для харківського клубу: «Viva Cup» вже десь впродовж року не програє у місцевих змаганнях, вигравши літній Кубок Харкова, Кубок ФК Універ, всеукраїнський фінал АФЛУ, а також дійшов до 1/8 фіналу Кубка України, де його у важкій боротьбі зупинив екстра-ліговий «ІнБев/НПУ». Абакшин і Моспан брали активну участь у цих здобутках, а тому не дивно, що на них звернули увагу більш сильні клуби, інформує видання futsalua.org.

Даніїл Абакшин
 народився 22 грудня 1997 року. Вихованець єнакієвського ДЮФА ВАТ ЄМЗ (2010-2014). За «Viva Cup» у Кубку України сезону 2016/17 зіграв 2 матчі/1 гол (і ще один анульований матч, в якому він теж одного разу відзначився), а у сезоні 2017/18 провів 5 кубкових матчів (4 голи). На всеукраїнському фіналі АФЛУ 2018 року зіграв у всіх 6 матчах (6 голів) і виграв звання найкращого гравця турніру. У поточному розіграші Кубку ФК Універ на його рахунку 20 матчів/18 голів.

Владислав Моспан народився 1 квітня 1997 року. Вихованець харківського футбольного клубу «Геліос» (2010-2013). Молодший брат Станіслава Моспана, який минулий сезон провів у «Титані». За «Viva Cup» у Кубку України сезону 2016/17 зіграв 1 матч (і ще один анульований матч), а у сезоні 2017/18 провів 5 кубкових матчів (2 голи). На всеукраїнському фіналі АФЛУ 2018 року зіграв у всіх 6 матчах (2 голи). У поточному розіграші Кубку ФК Універ на його рахунку 17 матчів/6 голів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: