"Ураган" подарував вчителям-учасникам шкільного турніру брендовані костюми

30 грудня 18:30
Переглядів: 107
Ураган

У четвер, 29 грудня, івано-франківський НФК «Ураган» відзначив тренерів команд шкільного турніру з футзалу. Їм вручили спортивне екіпірування.

У переддень Нового року НФК "Ураган" не міг не відзначити й учасників шкільного турніру з футзалу, цього разу - посеред ігрового сезону і в особі вчителів фізичного виховання. За шість років існування міжшкільних змагань офіційні представники навчальних закладів  стали не стільки учасниками, а співорганізаторами турніру. Тож у керівництва клубу виникла ідея відзначати не тільки юних спортсменів, а й їхніх тренерів.

В оргкомітеті зазначають, що вирішили зробити сюрприз саме у передсвятковий період, і таким чином подякувати за роботу. У четвер, 29 грудня, президент НФК "Ураган" Олександр Бубен привітав 29 вчителів-учасників Шкільного турніру з прийдешніми святами і вручив подарунки - спортивне екіпірування. "Костюми брендовані логотипом змагань та НФК "Ураган", тож хочемо, щоб ви відчували себе частиною нашого клубу", - зауважив Олександр Олександрович.

P.S. Шкільний турнір з футзалу на "Кубок міського голови та НФК "Ураган" йде на зимові вакації. Оргкомітет щиро вітає всіх учасників змагань із прийдешніми святами! Миру, добра, позитиву, здійснення найзаповітніших мрій та перемог!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: