"Ураган" продовжує підготовку до сезону

07 серпня 10:40
Переглядів: 150
ураган

Команда "Ураган" 23 липня повернулася із відпусток і розпочала підготовку до сезону 2018/19. Перший тиждень "дракони" провели в рамках  втягуючого циклу. На разі в розпалі двотижнева базова підготовка в Івано-Франківську, на якій закладаються основи фізично-функціональної підготовки. Далі згідно плану - навчально-тренувальний збір в Польщі.

"В даний момент ми проходимо перший етап підготовки, і працюємо над фізичними показниками футболістів. Це надзвичайно важливо! Тим більше, у нас практично повністю оновився склад команди, тому крок за кроком освоюємося. Робота комплексна, і одним із нововведень стали тренування з петлями-TRX та ролами, що сприяє зміцненню організму, збільшенню показників сили", - зауважив  головний тренер команди Максим Павленко.

З командою працює спеціаліст, інструктор СК "Альянс" Андрій Протас, який зауважує, що до старту напруженого сезону спортсмени повинні підійти в оптимальних фізичних кондиціях. Тому пріоритет - підготовка організму до навантажень та профілактика травматизму.

Вже в середині серпня "дракони" візьмуть курс до сусідньої Польщі. "З 15 по 27 серпня проведемо навчально-тренувальний збір, впродовж якого награватимемо наші тактичні елементи. Незважаючи на відсутність трьох гравців - Лисенка, Цілика, Микитюка, які отримали виклики в студентську збірну на Чемпіонат світу (16-26 серпня, Алмата), будемо шукати оптимальні варіації "четвірок". Заплановано кілька спарингів та участь у міжнародному турнірі, який якраз і покаже головні наші напрацювання. Прагнемо стати конкурентоспроможною командою, яка здатна боротися, показувати результат,  досягати максимальних цілей, тому працюємо", -підсумував Павленко.

"УРАГАН" У МІЖСЕЗОННІ:
23-29 липня: втягуючий цикл
30 липня -16 серпня: базова підготовка
15-27 серпня: навчально-тренувальний збір в Польщі
28 серпня - 1 вересня: міжнародний турнір "Futsal Masters 2018" (Польща)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: