"Ураган" продовжив контракт з Павленком на один сезон

21 червня 19:10
Переглядів: 161
Максим Павленко

Як розповів в інтерв'ю президент Урагану Олександр Бубен, дракони розраховують бачити Максима Павленка на посту головного тренера мінімум до кінця наступного сезону.

Минулий чемпіонат Ураган закінчив під керівництвом Максима Павленка, який по ходу сезону змінив біля керма команди Івана Скіцка.

За підсумками сезону керівництво драконів виражало підтримку Павленку на посту наставника команди і оголосило бажання продовжити співпрацю. А пізніше ці наміри були підкріплені і продовженням контракту.

«Ми продовжили контракт з Павленком на наступний сезон, - сказав Олександр Бубен. - Так, це в деякій мірі знову - спроба. Адже Максим очолив Ураган тільки в кінці минулого сезону, і побачити його по-справжньому в стабільній роботі (коли ти готуєш команду і йдеш з нею по сезону) ми не змогли. Але його праця на посту головного тренера викликає у нас довіру».

«Тому ми зберігаємо весь тренерський штаб, і розраховуємо на компетенцію і досвід Павленка - як гравця, так і тренера, який вже вигравав чемпіонат. Сподіваємося, що його нові вимоги, які відрізняються від методів роботи Івана Скіцка, зараз будуть сприйняті правильно і принесуть користь, не допустивши такої різниці в очікуваннях і результаті, як було в минулому сезоні».

Максим Павленко змінив Івана Скіцка на тренерському містку в лютому, ставши граючим тренером команди. Під керівництвом Павленка Ураган закінчив регулярну частину Екстраліги на 6-му місці, після чого вилетів в 1/4 фіналу плей-офф від Локомотива. У Кубку України ж Ураган в 1/8-й поступився дорогою Енергії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: