"Ураган" - "Спортлідер+" 4:2: Післяматчева прес-конференція тренерів

02 травня 23:35
Переглядів: 226
Скіцко

Віктор МГЛИНЕЦЬ, головний тренер "Спортлідера+":
- Скажу, що сьогоднішній результат закономірний. Як на мене, гру ми розпочали погано, і поки не пропустили перший і другий м'яч, команда не "прокинулася". Думаю, що це стане хорошим зарядом на четвертий поєдинок, і завтра ми будемо грати значно цікавіше. Поки в серії ми виграємо 2:1, але це ні про що не говорить.

Сьогодні "Ураган" здорово грав, молодці! Ми очікували, що саме так вони будуть налаштовані, але не сподівався, що ми так в'яло почнемо. Складалося таке враження, що в нас тренування чи товариська гра, тому надіятися на позитивний результат було складно. В кращому випадку ми могли зрівняти рахунок і зіграти в "лотерею" з післяматчевих пенальті. Тому повторюся ще раз - результат закономірний.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Емоції,звичайно, позитивні. Як не як, обіграли досить сильного суперника, тож хочу привітати івано-франківців, наших вболівальників, гравців з хорошою та впевненою перемогою. Тож будемо з хорошим настроєм готуватися до завтрашнього поєдинку. Скажу, що ми не мали права на помилку, і в неділю теж не маємо права "спіткнутися".

Два тайми з нашої сторони були дуже пристойними. Хлопці виконали установку, і в цій грі була і витримка, і терпіння. Цього, на жаль, не було тиждень тому в Хмельницькому. В першому таймі ми створили 2-3 стовідсоткові моменти, в другому таймі, Слава Богу, забили тричі, і все стало на свої місця. Тому перемога не є випадковою, а закономірною. Дякую хлопцям за це! На разі гравцям важливо відпочити і професійно підійти до важливої недільної гри.

- Коли зможемо побачити на майданчику Юліана Горбатого?
Поки він два тижні не тренується. А далі будемо чекати висновку лікаря. Звісно, хочеться, щоб він відновився якомога швидше, адже це хороша бойова одиниця. Все буде добре, але мусимо трішки почекати. Дякуємо, що маємо Андрія Цілика, який повноцінно замінив Юліана на майданчику. Андрій реалізував весь план, який ми задумали на гру. Дві гольові передачі і дебютний гол - хороший показник для молодого гравця, який нарешті дочекався свого шансу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: