"Ураган" - "Спортлідер+": Коли права на помилку більше немає...

02 травня 08:16
Переглядів: 191
ураган спортлідер

Кому - травневі свята, а кому - плей-офф. Саме так можна охарактеризувати те, що буде відбуватися в перші вихідні травня у вітчизняній Екстра-лізі. Тож у Львові та Івано-Франківську явно буде не до шашликів. Ну, в Івано-Франківську - так точно. Адже якщо враховувати нинішній стан "Урагану" у півфінальній серії проти "Спортлідера+", то можна сказати лише одне: "драконам" зараз не до свят.

Підопічним Івана Скіцка доведеться думати про те, як би не дати "Спортлідеру+" виграти серію всуху. А для цього "драконам" потрібно спочатку виграти третій суботній матч. А там вже подумати про шанси в поєдинку № 4. Але до цього ще дожити треба. А поки ж івано-франківцям слід сподіватися, що рідні стіни допоможуть. Крім того, у вболівальників є надія на те, що з хорошим настроєм зіграютьКолток, Зварич і Рудавець - ці троє стали чемпіонами України серед ВУЗів, захищаючи кольори Дрогобицького державного педагогічного університету. І фінал проти сумських педагогів показав, що ця "ураганівська" трійця зараз в доволі непоганій формі. Тому, "Спортлідеру+" напевно доведеться докласти зусилля, щоб щось протиставити.

Втім, хто сказав, що хмельниччанам нічого протиставити "драконам"? Мабуть, матчі в Хмельницькому показали, що у Віктора Мглинцяє свої тузи в рукаві. І ці тузи напевно не будуть зайвими і на паркеті манежу Коледжу фізичного виховання. Звичайно, один з таких тузів ми віднімаємо, оскільки Лисенко своїй команді не зможе допомогти з-за дискваліфікації. Однак за збереження воріт "Спортлідера+" Віктор Мглинець може не турбуватися, адже у нього є надійний Тимощук. Так і атакуючий потенціал "лідерів" під час плей-офф "зацвів" новими яскравими фарбами. Крім того, подолянами рухає велике бажання переписати клубну історію. І цей стимул може допомогти футзалістів з Хмельницького, якщо вони не перегорять.

Допомогти хмельничанам повинні і фанати, які планують приїхати в Івано-Франківськ та підтримати своїх улюбленців. Але чи зможуть вони перекричати "ураганівських" тіффозі? Це, мабуть, теж буде однією з інтриг третьої серії півфінального західноукраїнського протистояння. Але сценарій до цієї серії ще не написаний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: