"Ураган" - "Єнакієвець". Прев'ю

27 лютого 21:02
Переглядів: 192
ураган

Ситуація в єнакіївській команді напередодні матчу в Івано-Франківську досягла критичної маси. Дійшло до безпрецедентної події для нашого футзалу - зустрічі з уболівальниками, стурбованими відсутністю результату. Про це красномовно говорить статистика, адже в останніх семи поєдинках підопічні Олега Солодовника взяли лише 5 очок - гірше показник тільки у "Спортлідера +", який перманентно перебуває на останньому місці турнірної таблиці.

Що ж, якщо єнакіївські футболісти і відчувають за такий результат якесь почуття сорому, то для його змивання самий відповідні випадок - найближчий матч грається з "Ураганом", який досить вже насолив "Єнакієвцю". У двох очних матчах чемпіонату команда Сергія Гупаленка мало того, що не поділилася з представником сходу України і одним очком, так ще буквально днями і вибила з розіграшу Кубка України. Причому, варто відзначити, зроблено це було настільки легко і невимушено, що часом виникало сумнів, а чи в одній лізі грають суперники. Ніяких ознак того, що "Єнакієвець" знає, як боротися з накрившим його "Ураганом", помічено не було - грали франківці в Донецьку як хотіли, добившись переваги, діяли обачливо і економно, і не дали господарям ані найменшого шансу.

А далі давайте заглянемо в турнірну таблицю. Будучи сусідами по займаним місцях, "Ураган" та "Єнакієвець" вже істотно віддалилися за набраними очками. Немає сумнівів, що і в Івано-Франківську регулярно заглядають у турнірку, і всі вже там давно прорахували - в четвер можна вбити двох зайців. По-перше, перемога футболістам принесе законні преміальні, але більш важливо, і це по-друге - збільшить відрив від переслідувача до 10-ти очок. При тому, що кожній з команд залишиться зіграти всього-по 7 матчів, можна сміливо йти в контору і робити ставку на те, що "Єнакієвцю" за підсумками регулярного чемпіонату вище "Урагану" не стояти.


Може, зараз для гостей були сказані образливі речі, але популярні у футбольному середовищі слова, про те, що матчів попереду ще багато, і ми ще поборемося, при такому розкладі будуть порожнім звуком - і матчів-то реально залишиться не так вже багато, адже і суперники на фінішному відрізку турнірній дистанції роздаровувати очки не будуть. Те, що мотивації у гравців "Єнакієвця" буде вище даху, сумнівів немає, але ось як справи з готовністю?

В принципі, як обігравати "Ураган" на його майданчику Олег Солодовник знає, в останній раз зроблено це було в матчі четвертого кола сезону 11/12, коли єнакієвці святкували успіх 3:1. Але справедливості заради відзначимо, що нині команди виходять на майданчик в помітно оновленому складі.

28 лютого, четвер
«Ураган» (Івано-Франківськ) - "Єнакієвець" (Єнакієве)
Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізичного виховання і спорту. 17.00
Результати попередніх матчів - 4:1, 5:3
Арбітри: Сергій Дребужан (Мукачево), Дмитро Безпорочний (Харків)
Інспектор матчу - Василь Каличак (Львів)
Делегат АМФУ - Олександр Єлшанскій (Суми)


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: