"Ураган" - "Юні-Ламан" - 6:1. Післямова

07 листопада 14:00
Переглядів: 69
СКІЦКО

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Сергій БУТЕНКО, головний тренер "Юні-Ламан":
- Скажу, що все справедливо, і результат гри повністю закономірний. Ми тільки вчимося грати на такому рівні, і повторю те, що я завжди говорю на прес-конференціях - на такому рівні нам не легко. "Юні-Ламан" - єдина команда в Екстра-лізі, яка грає не на професійному рівні, хлопці паралельно працюють, тренуються. Зокрема, ми не можемо приїхати за день до матчу, тому що хлопці заняті на основній роботі… Ми стараємося, боремося, але нас "ловлять" на наших же помилках. Якщо проаналізувати перші два гола у наші ворота, то забиті воно на наших промахах. Пропустили шість голів, але на даному етапі для нас це гідний результат, добре, що забили м’яч престижу. "Урагану" ж хочу побажати тільки успіху.

- Чого не вистачило, щоб реалізувати гольові моменти?
Найперше досвіду, майстерності… Більшість хлопців не мають початкової футзальної школи, грали на аматорському рівні, і, як самі вони кажуть, - "прийшли з вулиці". Тому на даний момент вони в процесі поетапного навчання. Не дивно, що гольові моменти створюються, а от майстерності їх реалізувати не вистачає. 

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Ми, як і планували, взяли три очки, тому враження позитивні. Єдине, що засмучує - це наша реалізація. Звичайно, я хочу відзначити команду-суперника, яка в першому таймі дала нам бій, але до першого гола ми не реалізували 9-10 моментів. Для мене це загадка, і це дуже засмучує. Тішить, що не дали супернику особливих шансів, хоча, повторюся, до третього гола інтрига тривала. "Урагану" в будь-якому випадку потрібно працювати над реалізацією, бо будуть ігри, в яких з 5-ти моментів потрібно буде "витискати" хоча б 2-3 голи.

Ми з повагою віднеслися до "Юні-Ламана", знаю, що той проект, який в них зараз закладений, однозначно принесе плоди. Просто потрібен час, ми теж йшли таким шляхом. Своїм же хлопцям хочу подякувати за гру, вони молодці, виконали установку. Попереду у нас - два непрості матчі, завдання високі, тож ніякої ейфорії немає - працюємо далі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: