"Усик не сам погоджувався битися з Гассієвим в Москві", – тренер збірної України

15 липня 15:00
Переглядів: 749
сосновський

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський вважає, що критика на адресу Олександра Усика (14-0, 11 КО) з приводу того, що він погодився битися з Муратом Гассієвим (26-0, 19 КО) у Москві не зовсім справедлива, оскільки він не сам приймав це рішення.

"Рішення Олександра погодитися на бій саме в Москві? Він же не сам приймає рішення - там є команда. Вона думала про це. Моя думка спочатку була такою - бій повинен проходити на нейтральній території. Навіть якби бився не українцем і росіянин, а два інші боксери", – сказав Сосновський.

Фахівець зазначив, що українець може перемогти навіть на території суперника, якщо викластися по максимуму.

"Хто фаворит? Вони два чемпіони, у яких все порівну. Якісь плюси є у Усика, якісь – у Гассієва. Навіть не говоримо про те, що бій на території росіянина. Кажу виключно про техніку і тактику. Я б не виділяв фаворита, у кожного є шанси. Не думаю, що хтось із них є фаворитом. Я говорив і говорю: Усик – дуже талановитий боксер. Але я не перебуваю в його таборі і не дуже розбираюся в системі підготовки професійного боксера. Самі розумієте, аматорський і професійний бокс об'єднує тільки слово "бокс", – підсумував тренер збірної України.

Поєдинок повинен відбутися 21 липня на стадіоні "Олімпійському" в Москві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: