В Бродах відбулося спортивне св’ято

22 вересня 11:17
Переглядів: 120
Спорт

20 вересня 2015 року в рамках відзначення Дня міста Броди та Всеукраїнського олімпійського тижня в місті Броди на Львівщині відбулося кілька помітних спортивних заходів, серед яких волейбольний турнір серед жіночих команд. У спортивному залі Бродівського педагогічного коледжу змагалися 4 команди: "Єдність" м. Броди, "Еталон" м. Броди, команда "Педколедж" та команда "Перспектива" с.Паликорови. Головним суддею змагань виступив В.Кольчицький. В цікавій боротьбі за 3 місце зустрілися команди "Перспектива" й команда "Педколедж", де з рахунком 0:2 на третю сходинку п’єдесталу піднялася команда місцевого педагогічного коледжу.

За І і ІІ місця вже традиційно змагалися команди "Еталон" і "Єдність", де в напруженій боротьбі перемогу з рахунком 0:2 здобула команда "Єдність".

За підсумками змагань команди розташувалися на таких місцях:
ІV місце - команда "Перспектива" с. Паликорови
ІІІ місце - команда "Педколедж"
ІІ місце - команда "Еталон"
І місце - команда "Єдність".

1

За фінансової підтримки Бродівської міської ради переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

А в спортивному залі на стадіоні "Ювілейний" цього ж дня, 20 вересня 2015 року, відбувся відкритий баскетбольний турнір. Змагалися між собою команди: БК "Золочів", БК "Радивилів", БК "Оберіг" та БК "Бродівські бобри". Суддею змагань був В. Бєсков.

2

За результатами змагань І місце виборола команда БК "Радивилів", ІІ місце - БК "Золочів", ІІІ місце - БК "Бродівські бобри" та IV місце - БК "Оберіг".

За сприяння Бродівської міської ради переможці та призери отримали кубки, грамоти та м’ячі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: