В Гусятині відбулись змагання любителів "малої ракетки"

16 лютого 11:02
Переглядів: 194
настільний теніс

Неділя, 12 лютого, стала для любителів «малої ракетки» Гусятинського району, що на Тернопільщині,  омріяним днем, адже 35 спортсменів-любителів  стали учасниками  першості з настільного тенісу. За регламентом змагань переможці визначались, як  в особистих так і в командному заліках. Як повідомив директор ФСТ «Колос-спорт для всіх» Анотон Кузик, серед чоловіків не було рівних Михайлу Нападію з Копичинець, який зайняв найвищу сходинку п’єдесталу пошани, другим став  Іван Гайдук із села Суходіл, третє місце виборов Анатолій Тимков з Копичинець.

Дівчата розподілили нагороди наступним чином: перше місце виборола Вікторія Гримлюк (Гусятинський коледж), друге місце завоювала Юля Сукач (Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.), третє місце посіла Басіста Оксана (Гримайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

В командному заліку кращими були спортсмени з міста Копичинці – «Копичинці-Поле», посівши друге місце, компанію їм на п’єдесталі пошани склала команда «Камінь» із села Сидорів, та «Колос» із села Старий Нижбірок, яка посіла трєтє місце. Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

Організатори змагань – сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, ФСТ «Колос-спорт для всіх» щиро дякують адміністрації Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя за люб’язно надану спортивну базу, де можна проводити змагання на високому рівні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: