В Івано-Франківську боксуватимуть Україна і Марокко

16 вересня 22:23
Переглядів: 412
Default Image

Незабаром Івано-Франківськ очікує міжнародне боксерське свято. Стало вже доброю традицією, що обласна федерація боксу організовує на Прикарпатті матчеві зустрічі збірної України та представників закордонних боксерських шкіл.

Цього разу, 2 жовтня, на ринзі зійдуться боксерські школи двох континентів — Європи та Африки. Збірна команда України боксуватиме з командою Марокко.

З 20 вересня ці дві команди будуть перебувати на спільних тренувальний зборах в Алушті. Вже 30 вересня боксерів зустрінуть на Прикарпатті. 1 жовтня має відбутися спільне тренування, прес-конференція, офіційне зважування, а власне боксерські бої — наступного дня, у суботу, 2 жовтня.

Як розповів кореспонденту sport.if.ua заслужений тренер України Анатолій Мушій, місце проведення турніру залежатиме від погоди. Якщо за прогнозами буде тепло та сонячно, ринг встановлять у центрі міста на Вічевому майдані, якщо буде прохолодніше, бої прийме в себе оновлений манеж Коледжу фізвиховання. Тому точне місце проведення стане відомим за кілька днів перед подією.

Очікується 11 поєдинків. Серед українців буду кілька прикарпатців. Кандидатури будуть узгоджувати з Федерацією боксу України.

Як завжди, окрім боксу, відбуватиметься шоу-програма. Тому подивитися буде на що. Як кажуть у обласній федерації, ідея таких турнірів належить її президенту Ігорю Халаменді. Традиційно боксерів підтримує міська та молодіжна організації Партії Регіонів. Нагадаємо, минулого року в Івано-Франківську обласна федерація боксу провела матчеву зустріч Україна — Австралія, а цьогоріч у Коломиї з нашим боксерами помірялися силами французи. А ще у 1990-х роках в манежі Коледжу фізвиховання відбулася зустріч з кубинськими боксерами.
sport.if.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: