В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби

24 жовтня 16:23
Переглядів: 73
спортивна ходьба

На вихiдних, 20-21 жoвтня, Іванo-Франківськ приймaв чемпіонaт Укрaїни зі спoртивної хoдьби та 22-і міжнарoдні змaгання «Кубoк «Вeчірній Івaно-Фрaнківськ».

Позмагатись до Івано-Франківська завітали гості з 14 регіонів України, а також спортсмени з Молдови, Білорусі, Португалії, Греції та Сербії. Окрім цього, обслуговували Кубок міжнародні судді з Німеччини, Греції та Чехії.

Так, загалом понад 200 скороходів вийшли на сертифіковану трасу та змагались на дистанціях 50, 20, 10, 5, 3 та 2 км. Варто відзначити подвійний успіх іванофранківських спортсменів у спортивній ходьбі на дистанції 50 км серед молоді. Степан Пасічний та Андрій Красновський завоювали перше та друге місце відповідно.

До Вашої уваги переможці та призери чемпіонату України зі спортивної ходьби та 22-х міжнародних змагань «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»:

50 км серед чоловіків

1 місце – Дмитро Собчук (Волинська)

2 місце – Сергій Будза (Київська)

3 місце – Сергій Сусик (Волинська)

50 км серед молоді

1 місце – Степан Пасічний (Івано-Франківськ)

2 місце – Андрій Красновський (Івано-Франківськ)

3 місце – Антон Кравченко (Сумська)

50 км серед жінок-молоді

1 місце – Юлія Кушка (Дніпропетровська)

50 км серед жінок

1 місце – Валентина Мирончук (Волинська)

2 місце – Людмила Шелест (Сумська)

3 місце – Тіжана Савічевич (Сербія)

10 км серед юніорів

1 місце – Йоргос Цатзімакіс (Греція)

2 місце – Андрій Синдюк (Волинська)

3 місце – Микита Коляда (Білорусь)

10 км серед юнаків

1 місце – Тарас Корецький (Волинська)

2 місце – Олександр Мицик (Житомирська)

3 місце – Павло Суслов (Житомирська)

10 км серед юніорок

1 місце – Кіріакі Філтісаков (Греція)

2 місце – Єкатерина Гнедько (Білорусь)

3 місце – Євгенія Сичок (Київська)

5 км серед дівчат (U18)

1 місце – Валерія Шоломіцька (Волинська)

2 місце – Аліна Ткач (Сумська)

3 місце – Анастасія Лукашевич (Сумська)

3 км серед юнаків (U14)

1 місце – Дмитро Нечай (Київська)

2 місце – Арсеній Іваненко (Херсонська)

3 місце – Олег Орищенко (Житомирська)

3 км серед юнаків (U16)

1 місце – Микола Рущак (Сумська)

2 місце – Максим Нечипоренко (Житомирська)

3 місце – Стіліанос Бовжиовкас (Греція)

3 км серед дівчат (U14)

1 місце – Вероніка Мельничук (Житомирська)

2 місце – Дар’я Лещенко (Хмельницька)

3 місце – Вікторія Павлух (Львівська)

3 км серед дівчат (U16)

1 місце – Юлія Петрик (Волинська)

2 місце – Єлізавета Гришкевич (Білорусь)

3 місце – Анастасія Антоноповлов (Греція)

2 км серед юнаків (U12)

1 місце – Дмитро Кульчицький (Київська)

2 місце – Андрій Токарчук (Волинська)

3 місце – Назарій Хижняк (Київська)

2 км серед дівчат (U12)

1 місце – Оксана Лук’янович (Волинська)

2 місце – Віолета Довбищук (Житомирська)

3 місце – Марина Туровська (Житомирська)

20 км серед молоді

1 місце – Едуард Забуженко (Київська)

2 місце – Олег Свистун (Сумська)

3 місце – Андрій Марчук (Волинська)

20 км серед жінок-молоді

1 місце – Ганна Суслик (Калуш)

2 місце – Софія Аліканіоті (Греція)

3 місце – Яна Фарина (Волинська)

20 км серед жінок

1 місце – Василина Вітовщик (Волинська)

2 місце – Марія Філюк (Волинська)

3 місце – Олена Мізернюк (Волинська)

3 км серед чоловіків-ветеранів

1 місце – Федосій Чумаченко (Молдова)

2 місце – В’ячеслав Семонов (Донецька)

3 місце – Василь Кричун (Івано-Франківськ)

3 км серед жінок-ветеранів

1 місце – Світлана Зволінська (Івано-Франківськ)

За матеріалами: westnews.com.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: