В Івано-Франківську відкрито меморіальну дошку Мирославу Думанському

17 серпня 18:13
Переглядів: 165
Ярослав Думанський

В Івано-Франківську по вул Чорновола 49 відбулося відбудеться відкриття меморіальної дошки легендарного прикарпатського футболіста та тренера Мирослава Думанського. До слова, захід відбувся в рамках проекту "Івано-Франківськ - місто героїв". Мирослав Іванович став першим спортсменом, на честь якого в нашій області встановлено меморіальну дошку.

На відкритті була присутня дружина славетного футболіста та тренера Ольга Думанська, яка подякувала всім присутнім за те, що долучилися до встановлення пам'ятної дошки та проведення турніру в пам'ять про Мирослава. Народний депутат України Руслан Марцинків, з ініціативи якого й відбувся сьогоднішній захід, висловив сподівання, що саме це відкриття стане черговим кроком до відродження українського та прикарпатського футболу. 

Ветеран прикарпатського футболу Богдан Григорович Вовкович, якому свого часу довелося працювати разом із Мирославом Думанським, пригадав, що Мирослав Іванович був не лише надзвичайно сильним футболістом та футбольним фахівцем, а й чудовою людиною.

Після відкриття меморіальної дошки Мирослава Думанського всі присутні попрямували до МЦС "Рух", на якому сьогодні стартував ХХ-й традиційний турнір з футболу "Кубок Федерації" пам'яті Мирослава Думанського.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: