"В майбутньому Анна Музичук гратиме ще краще"

17 серпня 13:20
Переглядів: 227
музичук

На шаховій Олімпіаді, яка завершилася 14 серпня в Тремсе (Норвегія), жіноча збірна України повторила досягнення попереднього аналогічного турніру 2012 року і завоювала бронзові нагороди.

По поверненню додому головний тренер української команди Михайло Бродських розповів про ключові моменти цих змагань і про те, як влилася в колектив чемпіонка світу-2014 Анна Музичук, яка раніше виступала за Словенію.

Про підсумковий результат

По тому, як складалася боротьба - задоволений результатом. Але це - не межа можливостей команди. Треба працювати над тим, щоб підніматися на вищі щаблі п'єдесталу пошани.

Про переможний матч з Росією

Це був матч двох рівних суперників. Природно, як завжди в такому випадку, чаші терезів коливалися. Але врешті-решт Наталія Жукова (яка, до речі, краще за всіх виступила в нашій команді і завоювала золоту медаль на четвертій дошці) зуміла виграти найважливішу партію.

Про найбільш пам'ятні матчі

Для мене, звичайно, найбільше запам'яталися два останні матчі з Росією і Китаєм, які складалися не просто. Насправді, ми Росію могли і крупніше обіграти: рахунок 3:1 на якийсь момент був досить реальним. Ну і важкий матч із Китаєм в останньому турі, де китаянки щосили тиснули, але, все-таки, нам вдалося його врятувати і залишитися на третьому місці.

Про прихід в команду Анни Музичук

У нас, загалом, завжди була нормальна атмосфера в команді. Прихід Анни її ніяк не зіпсував, а напевно - навіть поліпшив. Спочатку вона трохи освоювалася в колективі: все-таки, нова команда, трохи інші вимоги... Одна справа - грати в команді, яка ні за що не бореться, і зовсім інша - бути в команді, яка завжди бореться, як мінімум, за медалі, а то і за перше місце. Але, в цілому, вона добре адаптувалася і надалі гратиме ще краще.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: