В місті Жовкві на Львівщині відбудеться відкритий Кубок України з авіамодельного спорту

05 вересня 16:00
Переглядів: 270
авіамодельний спорт

12-14 вересня 2014 року на міському стадіоні «Розточчя» у місті Жовква Львівської області відбудуться національні змагання з авіамодельного спорту в класі моделей «Повітряний бій» - відкритий Кубок України.

Ці змагання присвячено відзначенню в Україні Дня фізичної культури та спорту, а переможці змагань здобудуть путівки на чемпіонат Європи 2015 року, який відбудеться у місті Пасаржик (Болгарія).

У змаганнях планується участь близько 30 спортсменів-авіамоделістів, які представлятимуть збірні команди АР Крим, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Сумської, Чернігівської, Чернівецької, Харківської областей України та міста Києва. Також у змаганнях в Жовкві планується участь зарубіжних спортсменів – представників збірних команд з Молдови, Литви та Польщі.

Організаторами цих представницьких спортивно-технічних змагань, які проводяться за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, є: Центрально-спортивний клуб Товариства сприяння обороні України, Федерація авіаційних видів спорту України, Жовківський районний комітет ПСОУ, відділ у справах молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації, установа дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів Жовківщини.

Головний суддя змагань: суддя міжнародної категорії Володимир Гречко (м. Київ).

Урочисте відкриття змагань відбудеться 13 вересня 2014 року о 10 годині на стадіоні «Розточчя» у місті Жовква.

Залишається побажати успіхів провідним спортсменам-авіамоделістам на Жовківському стадіоні!

Юрій Хомик, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: