В одному з банків Львова для президента "Галатасарая" не виявилося належної суми в гривні

25 серпня 19:49
Переглядів: 3459
Default Image

Аднан Полат, турецький мільярдер, що спокійно прогулюється старовинними вуличками Львова. Майже нереальне видовище для Стамбулу стало можливим у місті Лева завдяки його величності Випадку: містер Полат забув у стамбульському аеропорту свій багаж, тож був змушений поповнити свій діловий гардероб безпосередньо у Львові.

Достеменно невідомо, який саме одяг бажав придбати Аднан Полат, однак яким же було його здивування, коли в одному з банків старої частини міста... просто не виявилось належної суми у гривні для обміну!

Утім, не вельми засмучений цим фактом (у нагоді стала кредитна картка), відкритий для спілкування президент Галатасарая не відмовився обмінятися враженнями про двораундову дуель Ліги Європи.

– Зараз я розцінюю шанси команд як приблизно рівні. Звісно, така диспозиція сил стала можлива через результат першого матчу у Стамбулі.

Аднан Полат підтвердив інформацію про те, що до Львова не полетіли лідери команди - Елано та Гаррі Кьюелл: "На жаль, ці гравці дуже невчасно зазнали ушкоджень. Однак у нашій команді є чимало кваліфікованих футболістів, що зможуть замінити Елано та Кьюелла".

"Нещодавно у Стамбулі я зустрічався з тренером донецького "Шахтаря" Мірчою Луческу. Коуч віддав належне "Карпатам", назвавши команду дуже міцною. Мірча навіть порівняв команду Олега Кононова з "каменем", - додав містер Полат.

Наостанок президент стамбульського клубу висловив упевненість, що завтрашня гра буде видовищною і вразить футбольних уболівальників.

ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: