В основі спорту, як і в основі війни, лежать гроші

20 квітня 22:44
Переглядів: 1973
Гроші

Привіт! Не секрет, що відомі спортсмени заробляють багато і навіть дуже багато. Чим більшою зіркою стає атлет – тим тугіше набивається його гаманець. Вже давно спорт перестав бути не тільки видовищем, а й великим бізнесом. Стає все престижніше для «сильних світу цього» придбати собі якийсь спортивний клуб і вважається, що чим вищий клас клубу, тим багатший олігарх, що його придбав. Тому і серед людей, що досягли успіху в бізнесі йде постійна боротьба не тільки за володіння капіталом, але й за володіння видовищами для «простих смертних» І, без сумніву, чи не найбільшим із таких видовищ є спорт.

Досягнення спортсменів завжди викликали велике зацікавлення в ЗМІ, як і їхні зарплати чи гонорари. Журналісти також пильно стежать і за тим, як витрачаються зароблені в спорті кошти. Та навіть прості вболівальники за кухлем пива часто розмовляють про те, скільки коштують зірки спорту, скільки вони заробляють, де живуть, на яких авто їздять, де і як відпочивають чи проводять свій вільний час.

Отож, у цьому блозі ми спілкуватимемось про гроші в спорті. Обговорюватимемо теми про власників клубів, трансферну політику, гонорари спортсменів і, звичайно ж, як і на що витрачаються зароблені в спорті гроші.

Я сподіваюся, що тема грошей в спорті буде для Вас досить цікавою. Я завжди готовий до відкритого спілкування та Ваших зауважень, надіюся на цікаві коментарі, факти та запитання.

Бувайте здорові та багаті! Завжди з Вами, Vasyl Pyzhyk

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: