В суботу відбудеться прощальний матч Андрія Нестерука

23 липня 14:18
Переглядів: 242
Андрій Нестерук

У суботу, 26 липня, на стадіоні «Юність» у Коломиї відбудеться прощальний матч, без перебільшення, легенди прикарпатського футболу та в недалекому минулому екс-нападника коломийських «Карпат» - Андрія Нестерука. Нагадаю, що минулого сезону Андрій отримав прикру травму, як кажуть на рівному місці, під час тренування коломийської команди. Пошкодження виявилось дуже серйозним, що й не дозволило йому до завершення сезону вийти на футбольне поле та й взагалі змусило завершити кар’єру футболіста.

Цей матч стане символічним подарунком для Нестерука до його дня народження, яке Андрій святкуватиме 1 серпня. А вітатимуть його із 36-літтям футболісти коломийських «Карпат» та друзі-партнери по командах, з якими імениннику довелось грати протягом кар’єри. Хто саме ввійде до «Команди друзів» ми поки не розповімо, але запевняємо Вас, що це будуть відомі на Прикарпатті футболісти.

Тож, запрошуємо Вас у суботу, 26 липня, завітати на коломийський стадіон, привітати Андрія Нестерука та повболівати за хороший футбол.

Відзначу, що під час матчу будуть розповсюджуватись програмки. Серед їх власників у перерві зустрічі проведемо розіграш подарунків з автографом іменинника. І важливе: всі кошти від розповсюдження програмок будуть спрямовані на підтримку батальйону територіальної оборони «Прикарпаття», який на цей час веде бойові дії на сході нашої країни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: