В Тернопіль приїдуть Заваров, Безсонов, Мунтян, Лозинський...

15 травня 15:31
Переглядів: 868
zavarov

З 15 до 17 травня на спортивних майданчиках тернопільського національного економічного університету відбуватиметься міжнародний турнір з футболу серед дітей вулиці “Футбольна зірка майбутнього”.

Участь у змаганнях візьмуть команди з Донецька, Одеси, Києва, Кременчука, Львова, польського міста Тарнув та дві тернопільських команди. Організатори кажуть, що це не просто змагання, а соціально-спортивний захід. Таким чином, вони прагнуть залучити до спорту якомога більше дітей. І власне для цього перед початком турніру буде проведений майстер-клас від зірок футболу.

– У Тернопіль приїдуть Олександр Заваров, Володимир Безсонов, Володимир Мунтян, Володимир Лозинський – це відомі «динамівці». Крім того, тренер національної студентської збірної Іван Шепеленко і буде зірка тернопільської «Ниви» Ігор Яворський, – розповів президент громадської організації «Діти – фундація зірок світового футболу» Ярослав Несторович.

Учасників змагань розділять на дві підгрупи по чотири команди у кожній. 16 травня відбудеться півфінал, а 17 травня – фінал турніру. Як повідомив Ярослав Несторович, нагороджувати переможців буде президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: