В Трускавці буде фан-зона на 10 тисяч людей під час матчів Євро-2012

30 березня 14:43
Переглядів: 340
Default Image

Місто Трускавець, яке підставить плече для приймаючого міста львів у розміщенні сім’ї УЄФА і вболівальників, планує організувати фан-зону на 10 тисяч людей під час матчів Євро-2012. Як зазначив в ексклюзивному коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» мер Трускавця Руслан Козир, оскільки місто має можливості для розміщення орієнтовно 10 тисяч вболівальників, на таку ж кількість буде розрахована фан-зона у центрі міста.  

«Зона вболівання буде відповідати вимогам УЄФА. Сьогодні на завершальній стадії підготовка проекту згідно технічних, санітарно-гігієнічних, а також вимог охорони і правопорядку. Тут буде також відпочинкова інфраструктура, забезпечено харчування. Обрано оптимальне місце для фан-зони  – центральна площа, яка називається так само, як і в столиці – Майдан Незалежності. До нашого Майдану сходяться всі центральні вулиці міста. На додачу, вона межує з парковою територією», – зазначив пан Козир.

Мер також додав, що місто з розгалуженою рекреаційною зоною розраховує на більш довготривалий період роботи фан-зони – як мінімум два тижні до, під час і після європершості. «Окрім оздоровчої інфраструктури, тут поряд гори, ліс, унікальні мінеральні джерела. Місто дається для відпочинку. Вболівальники можуть тут не тільки спостерігати за перебігом матчів, а також мають усі можливості для відпочинку і оздоровлення», – пояснив він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: