В Трускавці завершився ХV Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу "Зимовий Трускавець"

20 лютого 10:01
Переглядів: 225
Теніс

17 лютого 2017 року в ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та санаторію «Карпати» у місті Трускавці завершився ХV Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу серед юнаків і дівчат віком до 10 та до 14 років «Зимовий Трускавець».

Організатори турніру – Львівська обласна федерація тенісу (президент Ростислав Мельник), відділ у справах сім’ї, молоді і спорту (завідувач Роман Коваль) спільно з відділом освіти (завідувач Орест Лобик) Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович).

Всього у змаганнях взяли участь 55 юних тенісистів, які представляли команди із різних міст Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Херсонської, Київської, Донецької та Львівської областей.

В особистій першості серед юнаків віком до 10 років переможцем турніру виявився вихованець Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Риштий Павло, який переміг своїх ровесників з Києва (Калабішка Максим – ІІ місце) та Мукачевого (Маслей Василь – ІІІ місце).

Серед дівчат віком до 10 років призерами турніру стали: І місце – Самсонова Анна (м. Львів), ІІ місце – Калита Олена (м. Трускавець) , ІІІ місце – Мураль Анастасія та Бугаєнко Анна (м. Львів).

Серед 14-літніх дівчат перемогу у фінальному поєдинку виборола львів’янка Скорупська Анастасія, яка здолала Граб Елен (м. Чернівці). Третє місце посіла Карпяк Вікторія (м. Трускавець). У парному розряді серед дівчат віком до 14 років І місце у пари Скорупська Анастасія ( м. Львів) та Синєгрибова Софія (м. Нова Каховка), ІІ місце у активі вихованок Трускавецького ДЮСК «Спортовець» - Микитин Яни та Карпяк Вікторії.

Серед юнаків віком до 14 років золоту медаль та І місце виборов Янсон Даниїл (м. Львів). ІІ місце – Гуцул Амадей (м. Чернівці ), ІІІ місце – Поріцький Андрій (м. Львів).

На урочистому закритті змагань Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський привітав учасників змагань та побажав усім успіхів у спорті та олімпійських досягнень у майбутньому.

Усі призери змагань були відзначені кубками, грамотами, медалями та сувенірами з м. Трускавця. Нагородження проводили: міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський, завідувач відділу сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та головний суддя змагань - суддя національної категорії  Анатолій Стасюк (Львів).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: