В Україні транслюватимуть Олімпіаду-2018 та Олімпіаду-2020

04 січня 09:28
Переглядів: 127
телевізор

ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» уклала субліцензійний договір з купівлі прав на трансляцію в Україні Зимових Олімпійських ігор-2018 і Літніх Олімпійських ігор-2020 з медіа-компанією Discovery Communications, у портфоліо якої входять телеканали Eurosport. Це дозволить суспільному мовнику показувати трансляції Олімпіади майже на всій території України. Перебіг змагань транслюватиметься в форматі SD і HD-сімулкаст на сайті телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

«UA: ПЕРШИЙ покаже найважливіші зустрічі й фінальні етапи головних змагань, а тим, хто хоче стежити за кожною хвилиною кожного змагання, доступні ефіри Eurosport 1, Eurosport 2, та більш як 4000 годин трансляцій у Eurosport Player, – зазначає Анна Пак Бурден, віце-президент, керуючий директор Discovery Networks в Північно-Східній Європі.

«Україну цінують у світі як спортивну державу. Дуже важливо, щоб наше суспільство знало своїх спортивних героїв, які прославляють країну у світі, щоб на цих яскравих прикладах виховувалось молоде покоління, зростала сильна і здорова українська нація. Завдяки телевізійним трансляціям українці зможуть побачити змагання найсильніших атлетів і вболівати за своїх співвітчизників, які, впевнений, докладуть усіх зусиль для гідного виступу», - наголосив президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.    

До старту зимових Олімпійських ігор-2018, які пройдуть із 9 по 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані, залишилось менше 50 днів. В ефірі UA: ПЕРШИЙ глядачі зможуть побачити змагання з різних видів спорту, загальна тривалість яких складатиме не менше ніж 100 годин. Особлива увага приділятиметься найбільш популярним в Україні видам спорту і виступам спортсменів національної олімпійської збірної. Крім того, спостерігати за подіями Олімпіади глядачі зможуть в ефірі спортивних телеканалів Eurosport 1 та Eurosport 2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: