В "Урагані" готуються впроваджувати іспанський досвід

07 лютого 11:03
Переглядів: 190
скіцко
Тренери всіх команд івано-франківського клубу провели внутрішній семінар

У п’ятницю, 6 лютого, всіх тренерів НФК "Ураган" об’єднав внутрішній семінар, на якому обговорювали нещодавні навчання, ділилися думками і напрацюваннями. Нагадаємо, що 26-28 січня, "ураганівська" делегація у складі Івана Скіцка, Юрія Костишина, Івана Данилишината Володимира Слободяна у Києві побували на семінарі іменитого Хосе Венансіо Лопеса, відомого іспанського фахівця - тренера національної збірної Іспанії. Насиченим січень був і для спортивного директора НФК "Ураган" Романа Ярого, який із десятирічними вихованцями клубної ДЮСШ нещодавно повернувся із міжнародного тренувального турне.

Головний тренер "драконів" Іван Скіцко розповів про різновиди атак, пояснив особливості схем "3:2", "4:0", "2:2", і схематично продемонстрував приклади вправ для вдосконалення майстерності. Наставники "Урагану-2" присвятили свій виступ грі з п’ятим "зайвим" та захисту. Головний тренер "дублю" Юрій Костишин розповів про гру в більшості "5:4", особливу увагу акцентував на особливості розміщення гравців, показав побачені нововведення та тактичні напрацювання. Напарник Юрій Степановича - Іван Данилишин говорив про тактику побудови гри в захисті, типи оборони та вправи для захисних маневрів.

Старший тренер ДЮСШ "Ураган" Володимир Слободян "розбирався" із стандартними положеннями - аутами, кутовими, штрафними ударами. А спортивний директор "Урагану" - Роман Ярий поділився новою стратегією дій в захисті при виході "3:2", нововведеннями при виході з пресингу за схемою "4:0", прикладами ігрових вправ для розвитку мислення гравців різного віку. Насамкінець Роман Олексійович наголосив на важливості вдосконалення напрацювань в ДЮСШ "Ураган" та продемонстрував різні схеми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: