В УЄФА пояснили, хто видаватиме на руки квитки на Євро

05 лютого 17:30
Переглядів: 246
Default Image

 

Для обміну ваучерів на реальні квитки на матчі Євро-2012 Європейський футбольний союз планує залучити одну з провідних світових компаній з дистрибуції. «Компанія-партнер поки не визначена, але це буде щось на подобі PHL, TNT чи іншої мобільної компанії, що спеціалізується на розповсюдженні», - пояснив в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» менеджер з продажу квитків УЄФА Райнер Берак.
 
За його словами, компанія-партнер розмістить мережу кіосків в масових місцях, близьких до стадіону, в яких відбуватиметься обмін ваучерів на квитки. У випадку індивідуальних квитків відбуватиметься звичайний обмін. Для квитків «Разом з командою», вболівальникам у конверті з квитком видаватимуть ваучер на наступну гру з улюбленою командою.
 
«Якщо команда проходить вище, ви обмінюєте його на квиток вже в іншому місті, де буде проходити матч. Якщо ж ні – вболівальнику будуть компенсовані кошти з боку УЄФА», - пояснив Райнер Берак.
 
Нагадаємо, комплект квитків «Разом з командою» на групові матчі передбачає максимальну кількість комплектів квитків в одній заявці – 4. Вболівальник може обрати лише одну команду і не можете замовити комплект квитків з інших категорій - «Разом з командою" на всі матчі турніру, індивідуальні та  «Мій стадіон». 
 
Комплект квитків «Разом з командою» на всі матчі Турніру має також обмеження на максимальну кількість комплектів квитків в одній заявці – 4. При цьому вболівальники мають право обрати лише одну команду і не можуть претендувати на інший вид квитків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: