Вадим Болохан: "Розраховую надовго залишитись у Львові"

28 лютого 14:46
Переглядів: 79
Default Image

По прильоту з турецьких зборів львівські «карпати» підписали контракт із захисником збірної Молдови Вадимом Болоханом. Про плани новобранця в «Карпатах», а також про перші враження від проведеного в команді часу, Вадим розповів офіційному сайту.

– Контракт з «Карпатами» в мене розрахований на три роки. Умови договору влаштували усі сторони. Варто сказати, що коли почув, що мною цікавиться клуб зі Львова, то безмежно зрадів, адже знаю, що «Карпати» – це, насамперед, славні традиції, а сам клуб завжди ставить перед собою серйозні завдання. Для мене це серйозний крок вперед. Сподіваюсь, що зможу проявити себе тут якнайкраще.

– На що розраховуєш у «Карпатах»?
– Перш за все – пробитися до основи, хоча вже відчуваю, що зробити це буде напрочуд важко. «Карпати» зараз перебувають у складній ситуації, тож докладу максимум зусиль, щоб хоч якимось чином допомогти команді вийти з цієї кризи. Розраховую надовго залишитись у Львові, бо бачу, що команда будується на перспективу, прагну вже разом з «Карпатами» добиватись серйозних результатів як в Україні, так і в Європі.

– До переходу в «Карпати» ти цікавився львівським клубом, що про нього чув?
– Про «Карпати» завжди можна знайти достатньо інформації. Цей клуб перебуває в Україні на провідних ролях. Можливо, сьогодні в «Карпат» не зовсім яскраві часи, але впевнений, що в майбутньому все зміниться. Мені імпонує гра цієї команди, тож часто слідкував за її діями, особливо, коли львів’яни виступали в Лізі Європи. Вразила самовіддача гравців і бажання добитися позитивного результату. Задоволений, що гратиму у Львові.

– На яких позиціях ти можеш грати?
– У своїх попередніх клубах, та й у збірній, я завжди грав в обороні. Саме в оборонних діях почуваюся найкомфортніше. Грати можу в центрі захисту або зліва. Але все ж таки найкраще мені вдається проявити себе в центрі оборони. Зрештою, все залежатиме від тренера, де він скаже – там я і гратиму.

– Ти з кимось уже встиг подружитись у львівському клубі?
– Колектив у «Карпатах» просто блискучий. Я встиг пограти в багатьох клубах, але таку дружню атмосферу, яка панує у львівському клубі, мало де зустрів. Мене прийняли дуже тепло. Кожен допомагає, дає різні поради. Жодного дискомфорту не відчуваю. Думаю, на адаптацію піде небагато часу. В «Карпатах» дуже хороший колектив, який здатен виконувати серйозні завдання.

– До переходу ти вже був з кимось знайомий з гравців «Карпат»?
– Так, кількох футболістів я вже знав, про деяких чув від своїх колишніх партнерів. Я добре знайомий з голкіпером «Карпат» Андрієм Тлумаком. Саме він мені й допомагає в адаптації. А загалом, повторюсь, в «Карпатах» я з усіма дуже швидко знайшов спільну мову.

– Вадиме, що ти чув про Львів і чи встиг уже прогулятися містом?
– Про Львів чув лише хороші речі. Місто європейське, з давньою історією, чудовою архітектурою та щирими людьми. Впевнений, що воно мені сподобається. Прогулятись містом ще не встиг, бо й не мав можливості. Ми приїхали зі зборів, і я лише через вікно автобуса бачив центральну частину міста. Але думаю, що вже найближчим часом зможу погуляти його вуличками.

– Ти є гравцем збірної Молдови. Кілька слів про твою збірну – які в неї перспективи?
– В нашій збірні підібралась дуже хороша команда. Досвідчені футболісти допомагають молодим. В команді панує тепла атмосфера. Думаю, вже скоро ми зможемо гучно про себе заявити в Європі. Зараз готуємось до майбутнього мундіалю в Бразилії. Якраз цими днями команда зібралась на тренувальний збір, але «Карпати» попросили, щоб я залишився і вже повноцінно готувався до початку сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: