Вадим Боженко: "Гра відбувалась до першої помилки"

21 травня 11:23
Переглядів: 134
Боженко

Виконуючий обов'язки головного тренера "Ниви" Вадим Боженко прокоментував поразку від стрийської "Скали" у 27 турі Другої ліги.

— По грі ми більше володіли м'ячем та мали перевагу по гольових моментах. Що у першому, що у другому таймі наші гравці створювали нагоди біля чужих воріт. На жаль, нічого не вдавалося на завершальній стадії. Сьогодні не знайшлося у команді людини, яка могла б поставити точку. У другому таймі далося взнаки те, що команда протягом тижня не тренувалася і ми фізично підсіли. А наприкінці пропустили прикрий гол. Була присутня помилка воротаря, але його звинувачувати теж не варто. У першому таймі він виручив команду.

— Як ви прокоментуєте епізод із вилученням воротаря?

— В цьому моменті його дії зовсім незрозумілі. На те він і молодий воротар, щоб помилятися, але вчитися на своїх помилках. Переконаний, що у Роми велике майбутнє і він обов'язково виросте у хорошого воротаря.

— Чи справдилися ваші очікування щодо дій суперника?

— Насправді "Скала" не часто турбувала нашого воротаря за вийнятком епізоду у першому таймі, коли Жмурко дійсно виручив. Команда грамотно діяла на полі і шукала наші помилки. Сталося так, що гра відбувалася до першої помилки і нею скористалися гості.

— Наскільки бракувало на полі Пікуля та Гатали?

— Звичайно, що їх не вистачало, адже це гравці основного складу. Вважаю, що Гаталу вдало замінив Тамаз Авдалян, який діяв на фланзі і був активним попереду. Задоволений діями Тараса Кривого, який витримав майже увесь матч на хорошому рівні.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: