Вадим Боженко: "Зробимо все, щоб підійти до матчу у оптимальній формі"

18 травня 08:09
Переглядів: 143
Боженко

Виконуючий обов'язки головного тренера "Ниви" Вадим Боженко розповів про перебіг підготовки до календарного матчу проти стрийської "Скали" та атмосферу у команді.

— Вадиме Владиславовичу, сьогодні команда знову зібралась та провела тренування. Який настрій панує у колективі?

— Усі тренувалися з натхненням, без жодної зверхності. Я не побачив, щоб команда психологічно була розбита. Звичайно, хочеться кращої фізичної готовності. Але, враховуючи перерву у тренуваннях, я загалом задоволений станом гравців. Маємо ще два дні на підготовку до гри. Зробимо все, щоб підійти до матчу у оптимальній формі.

— Події попереднього матчу з "Агробізнесом" і все те, що сталося після, можуть вплинути на психологічний стан команди?

— Шкода, що так трапилося. За останній час нам вдалося додати у грі та бажанні. Хоча і поступилися лідерам, але виглядали непогано. Я маю переживання, що ця незаслужена поразка від "Агробізнеса" може вплинути на гравців. Хочеться, щоб команда повернулася до того стану, який був перед тією грою. Це стосується не лише фізичних кондицій, але й моральних.

— Якщо брати до уваги лише ігрові епізоди, "Нива" не заслуговувала на поразку?

— Прикро, що у підсумку програли. Ми добре вивчили "Агробізнес". Перед матчем гравцям сказав, що граючи з ними у відкритий футбол, результату добитись буде складно. Грали другим номером, намагаючись максимально сконцентруватися на обороні і шукати моменти у атаці. В деякій мірі це спрацювало, але не все у підсумку залежало від футболістів...

— Забивши гол, команда чомусь опустилась у захист…

— Причини у психології. Ми, звичайно, не хотіли, щоб так сталося. Але грали проти кращої команди нашої групи. Відверто, то у "Агробізнеса" найсильніша атака серед усіх команд. На установці чітко вказав, які проблеми є у захисті суперника. Від цього і відштовхувалися.

— Чи знайомились з найближчим суперником "Скалою"?

— Знаємо, що це добре навчена команда, як у тактичному, так і у технічному плані. Буде важко грати проти стриян. Однак ми налаштовані лише на перемогу. Ми сильні духом.

— Оцініть рівень суддівства у Другій лізі.

— Чесно кажучи, на сьогоднішній день суддівство у чемпіонаті жахливе. Такого навіть у 90-их роках, будучи футболістом, не доводилося зустрічати. Важко сказати, що це — упередженість чи низький рівень кваліфікації. Якщо проаналізувати той скандальний матч, то протягом першого тайму та на початку другого арбітр робив помилки у обидві сторони. А потім усі порушення трактувалися лише у сторону "Ниви". Арбітр вчинив багато незрозумілих дій. Обидва пенальті теж неоднозначні, я вважаю. Я не хочу жалітись, що нам поставили пенальті на останній хвилині і ми програли. Прикро те, що протягом тривалого часу усі свистки були направлені лише в одну сторону.

— Восновному Другу лігу обслуговують молоді арбітри. Проблема лише у відсутності досвіду чи це брак кваліфікації?

— Це, мабуть, проблема тих людей, які довіряють їм судити. Кваліфікація арбітрів бажає кращого. Деякі молоді люди судять так, що ставиш собі питання: а вони взагалі знають, що таке футбол? Я не знаю, за яким принципом обирають арбітрів. Матчі професійних команд повинні обслуговувати арбітри, які дійсно мають поняття у футболі, а не ті, які бачили його лише по телебаченні.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: