Вадим Лазоренко: "Всі футболісти "Ниви" отримають шанс себе показати"

05 квітня 10:00
Переглядів: 153
Лазоренко

Новий головний тренер теребовлянської "Нива" Вадим Миколайович Лазоренко переглянувши контрольний поєдинок з "Кордією" (Муроване, Львівська область), відзначив, що судити про силу його нових підопічних поки не може, адже йому не знайомий як рівень суперників, так і те, в яких кондиціях знаходяться теребовлянські футболісти, оскільки він їх вперше побачив у грі.

– Команда перемогла і це приємно, але якихось висновків робити не буду, адже поки придивляюся до своїх підопічних, вивчаю клубну інфраструктуру. З побаченого, приємно, що президент клубу Степан Степанович Никеруй дивиться в майбутнє і з керівництвом міста планомірно розвивають спортивну інфраструктуру. Що ж до гравців, то можу сказати одне – кожен з них отримає шанс показати себе, а гратимуть у офіційних матчах ті футболісти, які виявлять кращу наполегливість на тренуваннях та в контрольних поєдинках. Усі в команді та клубі мають працювати над досягненням поставлених завдань, адже перед "Нивою" стоїть висока планка – виступ у другій лізі. Маємо не так багато часу, однак я впевнений, що нам все вдасться, – сказав Вадим Лазоренко.

Нагадаємо, Вадима Лазоренка президент ФК "Нива" (Теребовля) Степан Степанович Никеруй представнив команді вчора, 31 березня. Футболісти отримали кілька днів на відпочинок, а з вівторка, 3 квітня, команда вже працюватиме з новим коучем, готуючись до першого офіційного матчу 2018 року, який відбудеться у Теребовлі, 15 квітня. Того дня "Нива" у рамках другого кола аматорського чемпіонату України прийматиме земляків з чортківського "Кристалу".

Джерело: ФФТО

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: