Валентин Рибалко - новий Легіонер Клубу "Тріумф"

07 вересня 09:47
Переглядів: 275
Рибалко

Роман Кардаш підписав договір з відомим вихованцем луганської школи муай-тай, представником С.К. "Донбас" Валентином "Піранью" Рибалко...

У п’ятницю 30-го серпня 2013 року президент Клубу кікбоксингу та ММА «Тріумф» Роман Кардаш підписав договір з професіональним бійцем з м. Луганська Чемпіоном Європи серед професіоналів W.M.F Pro-Аmat E.M.C, дворазовим Чемпіоном Украни серед професіоналів WMF.Pro-Аmat Валентином «Піранью» Рибалко. У Договорі зазначенні такі пункти, як:

- участь Валентина у професіональних турнірах з кікбоксингу та ММА під символікою Клубу; 
-президент Клубу виступає у договорі, як промоутер професіонального бійця у кікбоксингу і у змішаних єдиноборствах;

Інші умови Договору залишаються закритими для загального кола людей.

Ось що сказав Роман Кардаш про дану подію: - «Я щиро радий та вражений тим, що Валентин Рибалко сам вийшов на зв'язок, так як луганський боєць мав досить негативний досвід співпрацы з одним із львівських «промоутерів», що своїми поступками по відношенню до спортсменів та тренерів відверто понижає авторитет львівських бойових мистецтв. Я зроблю максимум від мене можливе, що реабілітувати львівські бойові мистецтва в очах луганчанина та вивести його на бої найвищого класу серед професіоналів. А нагородою для нас стануть справді видовищні виступи «Піраньї» під нашим Клубним прапором, зрозуміло, при умові нашої промоуції»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: