Валентин Воронін: "Багато речей змушують задуматися"

16 січня 09:17
Переглядів: 140
Default Image

львівська команда проводитиме свою наступну гру проти «Кривбасбаскета», який є одним із двох колективів, котрих «Політехніка-Галичина» зуміла обіграти в цьому сезоні. Про підготовку до матчу та силу суперника розповідає наставник «політехів» Валентин Воронін:

– Звичайно, це вже не та команда, з якою ми зустрічалися у першому колі. У «Кривбасбаскета» відбулися серйозні кадрові зміни. Зовсім інший тренер, інші гравці. На сьогодні у криворіжців є гравці, які можуть самотужки вирішувати долю зустрічі.

– Ви хочете сказати, що індивідуальна майстерність баскетболістів «Кривбасбаскета» є вирішальною?

– Ні, у цьому випадку я хотів би відзначити симбіоз. Тут вдало поєднана командна гра та індивідуальна майстерність окремих гравців. За останніх матчів 10-12 вони здорово додали. Яскравий приклад тому – перемога над «Азовмашем» з різницею в 28 очок.

– Чого варто остерігатися в матчі проти «Кривбасбаскету»?

– Багато речей змушують задуматися. У криворіжців на дуже непоганому рівні дальні кидки, окрім цього мобільна задня лінія допомагає швидко переходити від агресивного захисту до швидкої атаки. Левову частку очок у них набирають легіонери. Серед найнебезпечніших варто відзначити насамперед Елвіна Сноу та Джеймса Флоренса.

– Чи встиг вже «притертися» новачок львівської команди Мірослав Тодіч?

– Важко сказати. Він провів лише одне тренування. Сьогодні (розмова відбувалася за день до матчу) проведе друге. Єдине, що кидається у вічі – його статура та рухливість. Щоправда, ще не факт, що він зможе прийняти участь у завтрашньому матчі. Наразі ще немає ліцензії, тож все побачимо завтра.

16.01.2012. Кривий Ріг. «Кривбасбаскет» – «Політехніка-Галичина». Початок о 18:00. Дубль – 15:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: