Валерій Федорчук: "В Україні не настільки багато бігають"

14 березня 11:50
Переглядів: 177
федорчук

Валерій Федорчук нещодавно став гравцем ФК Рига. Український півзахисник на правах вільного агента підписав угоду із латвійським клубом. Ексклюзивно для FootballHub футболіст поділився враженнями стосовно нового етапу в кар’єрі:

Про перехід

– Насправді контракт я підписав ще трохи раніше, просто офіційна інформація з’явилась нещодавно. Були ще варіанти з деякими клубами. Але, коли передали інформацію про мене в Ригу, у підсумку вийшло, що власники виявились знайомі із Шандором Варгою. Така от історія.

Про новий колектив

– В команді прийняли добре. Так як і в будь-якому іншому футбольному колективі, мабуть. Поки зараз важко ще щось сказати, мало провів часу в колективі. Потрібно ще трохи акліматизуватись, думаю, проблем з цим не має бути. Відчуваю себе комфортно.

Про партнерів українців і адаптацію

– Вони ще не так довго в команді. Тому сказати, що хтось сильно мені допомагає – ні, але приємно, що є земляки в клубі. Все одно якось легше адаптуватись тому, що все одно це інша країна і коли є хтось зі своїх насправді комфортніше себе почуваєш.

Про медогляд

– Коли я вийшов на першу гру, то вони зрозуміли, що і дивитись немає сенсу. Адже це не те, що тренування.

Про тренувальний процес

– Зараз у нас головний тренер – македонець і чесно скажу, що основна робота полягає в напрацюванні фізичного стану. Давно таких навантажень я не проходив. Адже в Україні, можна десь з іронією сказати, не настільки багато бігають. Видно, що головний тренер знає специфіку чемпіонату і його штаб цілеспрямовано це робить. Сезон в Латвії зараз тільки розпочнеться і триватиме до листопада.

Про клуб

– Клуб був заснований два роки тому, це його третій рік.

Про питання партнерів щодо фіналу ЛЄ

– Чесно скажу- ні. Поки до цього не дійшло ще. Я думаю, коли зберемось всією командою буде багато цікавих запитань до мене. Тому що все одно футболістам цікаво. Особливо з огляду на те, що ми будемо стартувати влітку в першому раунді кваліфікації Ліги Європи. Мабуть, мій досвід теж буде в нагоді для команди і футболістів.

Про посвяту

– Тут клуб більш скромніший. Я думаю, що потрібно буде, напевно, і самому взяти ініціативу в цьому плані. Але не знаю, можливо, у них є вже якісь такі традиції. Поки ніхто не підходив з таким питанням. Але все може бути. Потрібно буде готуватись.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: