Валерій Легчанов про підготовку "Енергії" до фінальної серії з "Продексімом"

30 квітня 11:50
Переглядів: 133
легчанов

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов розповів про підготовку команди до фінальної серії з херсонським «Продексімом», яка розпочнеться двома матчами у Херсоні 5-6 травня.

«Ми поділили підготовку на два мікроцикли. Зараз ми тренуємось в такому режимі, що хто готовий в основній обоймі, той знову набирає фізичні кондиції, а травмовані — відновлюються. Вже з понеділка будемо готуватися безпосередньо в тактичних побудовах. Нам потрібно забути про чвертьфінал, про півфінал, тому що у фіналі зовсім іншого напрямку суперник. Буде перегляд, напевно в середу, і буде готуватись основна обойма, хто їхатиме на виїзд на перші фінальні матчі.

Чи є сподівання, що відновляться Кузь і Коваль?

Не можу зараз відповісти на це питання. Поки чекаємо. Мені важливо не тільки, щоб людина просто відновилась, а чи встигне він хоча б якісь кондиції набрати. Тому,  що фінал — це така справа, де ціна помилки дуже висока. Не хочеться, що неготові люди підвели і себе, і команду, в першу чергу. Будемо  дивитись готовність не тільки у плані відновлення після травм, але й  функціональну, фізичну.

Тобто поїдуть в Херсон лише ті гравці, які будуть готові стовідсотково?

Так. І в мене дуже хороша надія в цьому напрямку є. Тому що півфінальні ігри показали, що ми можемо перебудуватись. Наша перспективна заміна, той ж Абрамчук, вони вийшли і довели, на фоні того ж «ХІТа» — все реально, треба виходити і працювати. Тож форсувати не будемо, тому що я завжди футзалістам говорив: здоров’я в першу чергу. І людина, футзаліст, повинна бути готова до матчу.

Які думки стосовно суперника?

Суперник змінився, він став більш варіативнішим. Минулорічний фінал вони витягли більше за рахунок терпіння, бажання, десь воротар спрацював на надзвичайно високому рівні. А цього року команда підсилилася, вони змінили свій вектор розвитку, вже у них і легіонери з’явились. Тому будемо розбирати, є матчі в сезоні, де можна відстежити і їх недоліки, будемо дивитись та готуватись. Найголовніше нам якомога швидше забути про півфінал. Є суперник, треба розібрати їх сильні сторони і намагатись їх закривати, а також найти слабкі та втілити в життя свої задуми».

Прес-служба СК «Енергія»    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: