Василь ФЕДОРИШИН номінант в категорії "Спортсмен року"

04 березня 23:51
Переглядів: 441
Default Image

Наприкінці березня відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року-2010»


Вже стало доброю традицією у святковій обстановці вітати тих українських атлетів, тренерів, спортивних організаторів і меценатів, які особливо відзначилися в минулому сезоні. Ось і цього разу, 31 березня, в Київському театрі оперети відбудеться п'ята за рахунком Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року».


А в минулому 2010-му наші атлети постаралися на славу, зібравши досить важкий урожай нагород з планетарних і континентальних арен. На світових чемпіонатах в олімпійських номерах програми вони завоювали 13 медалей (1 золоту, 7 срібних та 5 бронзових), на європейських - 43 (6-15-22) та на I Юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі - 35 (10-9-16) . Так що дуже важкою була задача з цілої когорти тріумфаторів вибирати справді найдостойніших з героїв спорту.


- Відбір лауреатів у 12 номінаціях, як і в попередні роки, проходив у три етапи, - сказав на засіданні Академії спорту головний ідеолог, натхненник і організатор таких акцій, президент НОК України Сергій Бубка. - Спочатку свої голоси за номінантів віддало рекордна кількість спортивних журналістів - 302 представника мас-медіа з усіх 27 регіонів країни. Після цього опитування члени Академії спорту - легендарні українські атлети різних часів - підвели підсумки, визначивши в кожній з 12 номінацій по три претенденти в лауреати. І на днях наші шановні академіки таємним голосуванням назвали тих, чиї імена країна дізнається в останній день березня під час церемонії «Герої спортивного року-2010». У порівнянні з такою попередньої акцією, до традиційного переліку номінацій було вирішено додати ще одну - «Олімпійська надія», що стосується визначення особливо відзначилися в Сінгапурі. Крім того, з'явилася нова нагорода «Спорт для всіх», якій будуть відзначені кращі популяризатори ідеалів спорту і здорового способу життя.


Борець-вільник Василь Федоришин і борець класік Армен Варданян увійшли до трійки претендентів у номінацію "Кращий спортсмен року"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: