Василь ІВАНЧУК долучився до зіркових учасників Ярмарку спорту у Львові

01 вересня 11:03
Переглядів: 625
Default Image

Мерія активно популяризує розвиток спорту в місті. Серед масштабних заходів – Ярмарок спорту. Відомі українські спортсмени активно долучаються до заходу. Попереднє підтвердження дали Денис Силантьєв, Андрій Котельник, Алла Кушнір, Василь Іванчук, Дмитро Дем’янюк, Оксана Райта. Про це "Галичині спортивній" повідомили у Львівській міській раді.

Зараз зареєстровано понад 60 учасників Ярмарку спорту, серед яких – спортивні школи, клуби, федерації, громадські організації, університет фізкультури та училище фізкультури.

Нагадаємо, Ярмарок спорту стартує 9 вересня. Урочисте відкриття відбудеться о 12.00 год. у спортивному комплексі «Динамо» (вул. Вітовського, 51). Три дні львів’яни зможуть попробувати себе більше, ніж у 20 видах спорту. Показові виступи та майстер-класи 9-11 вересня триватимуть на зовнішніх майданчиках Ярмарку, у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького (вул. Болгарська, 4) та стадіоні «Юність».

«Спортивні можливості міста і львів’ян – величезні. Нам треба розвивати цей потенціал. Львів повинен стати спортивною столицею України. Ми радо покажемо маленьким мешканцям нашого міста, що спортивні вправи корисні та дуже цікаві», - розповів директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Олег Березюк.

Ярмарок спорту складається з двох частин: у спорткомплексі будуть представлені усі федерації, триватимуть показові виступи з різних видів спорту та майстер-класи з плавання. Відвідувачі зможуть побачити фільми спортивної тематики, відео з чемпіонатів та змагань учасників Ярмарку спорту. Друга частина Ярмарку – показові виступи, майстер-класи на відкритих майданчиках в парку.

Презентаційні стенди учасників будуть обладнані спортивним реманентом, діти зможуть приміряти кімоно, боксерські рукавиці, позмагатись в шахи з професійними гросмейстерами, вивчити найпростіші прийоми дзюдо та карате.

Протягом усіх трьох днів відбуватимуться турніри з хокею, футболу, тенісу, заплановано шахові змагання, змагання з плавання, спортивних та бальних танців, пейнтболу, показові виступи з різних бойових мистецтв, йоги. Також відбудеться турнір з футболу серед 4 шкіл і відкриття кубка «Котим’яч».

Також в рамках підготовки до Ярмарку, 1 вересня усім львівським школярам будуть роздавати флаєри та буклети «Спортивнi можливостi для тебе» з інформацією про основні спортивні заклади міста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: