Василь ІВАНЧУК переміг чемпіона світу!

19 березня 13:37
Переглядів: 567
Default Image

львівський гросмейстер Василь Іванчук і у 6 турі шахового Amber-турніру виступив вдало, вигравши мікроматч у чемпіона світу, першого номера світового рейтингу індуса Вішванатана Ананда.

Перша партія, у якій Іванчук грав чорними фігурами, гралася «наосліп» і закінчилася нічиєю на 49-у ході. Друга партія гралася за правилами «швидких» шахів, і львівський гросмейстер, граючи білими фігурами, здобув перемогу на 41-у ході, повідомляє офіційний сайт турніру. Відтак результат мікроматчу – 1,5:0,5 на користь українського спортсмена.

Нагадаємо, що вчора Іванчук здобув дві перемоги над другим номером світового рейтингу, норвезьким гросмейстером Магнусом Карлсеном. Останні успіхи, втім, наразі не дозволили львів’янину вийти бодай на рівень 50% набраних очок, оскільки стартував він вкрай невдало – з чотирьох нічиїх та чотирьох поразок. Після 6 турів у Іванчука – 5,5 очок.

Нагадаємо, що цьогорічний, 20-й Amber-турнір, буде останнім – з 2012 року такі турніри більше не проводитимуться. За регламентом турніру, 12 учасників грають кожен із кожним по дві партії: одну – наосліп, другу – «швидку».

Торік Василь Іванчук виграв турнір у Ніцці разом із норвезьким гросмейстером Магнусом Карлсеном.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: