Василь ІВАНЧУК: "Спробую стати останнім чемпіоном Монако"

20 січня 12:19
Переглядів: 588
Default Image

Вітаю Вас! Мене звати Василь Іванчук, і відтепер я вестиму свій блог на sport.tochka.net.

По-перше, вітаю всіх зі святами, які ми вже зустріли. Особисто я Новий рік та Різдво Христове  зустрічав на турнірі в Італії – все вийшло чудово, організатори постаралися, щоб учасники були в піднесеному новорічному настрої. Ми всі отримали на Апенінах максимум задоволення!

Однак, свята – святами, а планів на сезон ніхто не відміняв. Їх (задумів) у мене дуже багато! Перше півріччя вже практично розписане змаганнями: щомісяця буде новий турнір, і до кожного з них дуже серйозно готуватимуся. Вперше у 2011-му я сяду за дошку в Гібралтарі, а згодом в Монако відбудеться серйозний турнір зі швидких шахів. Нажаль, цьогоріч змагання в столиці Монте-Карло проводитимуть востаннє. Зазначу, що цей шаховий турнір проводили традиційно, починаючи з 1992 року. Не знаю, чому саме організатори вирішили більше не проводити турніру, але факт залишається фактом.

Щодо змагань в Гібралтарі, то спішу повідомити - планується великий масштабний турнір, де братиме участь близько двохсот шахістів з усього світу. Стартують змагання 25 січня. Спробую там продемонструвати якомога кращий результат, і якщо вдасться – неодмінно зазіхну на перше місце. Я ще не вигравав турніру в Гібралтарі з огляду на одну просту причину – там я гратиму вперше:)

За підбором учасників, гібралтарський турнір є доволі представницьким. Серед найбільш відомих потенційних суперників можу відзначити Найджела Шорта, Майкла Адамса, Франциско Вальехо Понса та Олександра Оніщука. Але і без них там буде, з ким поборотися!

Нагадаю, що минулоріч нам у складі збірної України вдалося стати олімпійськими чемпіонами. Цей титул жовто-блакитна команда захищатиме через два роки на наступній шаховій Олімпіаді. Однак, існує точка зору, що абсолютно на всіх змаганнях ми маємо демонструвати рівень, гідних чемпіонів світу. В принципі, ми так і робимо – граємо на власному високому рівні.

Щодо мене, то я не боюся якогось особливого настрою опонентів. Вони завжди налаштовувалися на мене, і я звик до опору. Так що не думаю, що титул чинного олімпійського чемпіона якось суттєво змінить підготовку моїх суперників і їхнє ставлення до моєї персони.

В наступному блозі підіб’ю для підсумки турнірів у Гібралтарі та Монако. Маю надію, ці змагання стануть для мене врожайними на нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: