Василь Івегеш: "До Харкова їдемо перемагати"

09 травня 17:18
Переглядів: 739
Івегеш

Головний тренер ФК Тернопіль-Педуніверситет Василь Івегеш напередодні виїзду на фінал чемпіонату України серед студентів розповів про підготовку команди до цих змагань та поділився думками щодо перспектив тернопільської команди у фіналі "чотирьох".

— Програма підготовки було традиційною. Футболісти, які грали календарну гру проти охтирського Нафтовика отримали перепочинок, а всі решта вже на наступний день поновили тренування. Того дня відбулася двосторонка в якій студентська команда, яка планує їхати на Харків на фінальну частину студліги, перемогла колектив складений з гравців, які мають мало ігрового часу в першій лізі та резервістів ФК Тернопіль (7:3). За день-два ми визначимося з остаточним списком футболістів, які поїдуть до Харкова.

— Які очікування від змагань, адже тернопільська команда вже багато років пробивається до фіналу студліги, але ніяк не може здобути звання кращої студентської команди України?

— Я б хотів невтішну традицію для нас змінити, адже до цього виборювали лише 2-4 місця. Їдемо до Харкова перемагати, але загадувати не буду, одному Богу відомо, як ми виступимо.

— Чи розраховується на гравця основного складу муніципального клубу Ігоря Курила, а також на гравців інших професійних команд, зокрема, Ігоря Мединського з Черкаського Дніпра та Юрія Захарківа з львівських Карпат?

— Однозначно, Курило гратиме, маємо домовленість про участь на змаганнях студента 5 курсу Мединського, яких нині грає в Черкасах. І, однозначно, розраховуємо на студента першого курсу Захарківа, який нині постійно грає за U-19 та U-21 львівських Карпат. Останній особисто зацікавлений нам допомогти, адже навчається на платній основі в нашому вузі і нині розглядається можливість його переведення на державну форму навчання.

— Яким чином команда діставатиметься до Харкова, адже відомо, що незадовго гратимете календарний матч першої ліги в Дніпродзержинську?

— Одразу після матчу в Дніпродзержинську їдемо до Дніпропетровська, а звідти поїздом до Харкова. Інша група футболістів під керівництвом представника вузу Ярослава Богдановича Боднара з Тернополя одразу прямуватиме на Харків. 12 травня в 12 годині до першої столиці України прибуває перша група футболістів, о 13.00 — друга. Зустрічаємося, поселяємося і готуємося до ігор.

— Нагадайте формат змагань фіналу студліги?

— 13 травня граємо півфінальний поєдинок з господарями поля — командою Зооветакадемія. А на наступний день колектив, який програє перший матч, гратиме за третє місце, а переможець — у фіналі. Однозначно, нам буде важко, адже одразу доведеться грати з добре вмотивованими господарями поля.

— Чи є команді травмовані чи дискваліфіковані футболіcти?

— На сьогодні всі футболісти в обоймі, окрім нашого основного воротаря Івана Мельника, котрий отримав ушкодження під час одного з матчів чемпіонату Тернопільської області. Тренери дали йому кілька днів відпочину. А щодо решти гравців, то потрібно зіграти офіційний матч зі Сталлю, тоді побачимо в якій фізичні формі підходитиме до фіналу студліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: