Василь Івегеш: „Додаватимемо з кожною грою”

13 квітня 15:55
Переглядів: 100
івегеш

Перед стартом весняно-літньої частини змагань у другій лізі, про стан речей усередині колективу, та про підготовку до матчу зі „Скалою” клубній прес-служі повідав наставник „городян”

- Сказати, що команда повністю готова до старту змагань ми не можемо, - розпочав розмову Василь Івегеш. - На це вплинули свої фактори. Перший з яких досить „скомкана” передсезонна підготовка. Всі збори команда пройшла в Тернополі, а про стан футбольних полів у той час можна й не говорити. Втім, сподіваюсь, що  кожною грою ми додаватимемо, допоки не вийдемо на оптимальні кондиції. Наразі можу сказати одне – бойовитості нам не бракує, як і завжди. Інша справа, що трохи бракувало ігрової практики...

- Як позначаться на команді передсезонні втрати, адже пішли не останні виконавці...

- Звичайно, вони не можуть пройти безслідно. Футболісти які пішли відігравали значну роль, можна сказати були лідерами в колективі. Але ми знаємо прерогативу в роботі клубу, за яку говорить і президент Сергій Надал – робити ставку на наших молодих виконавців. Тож будемо компенсовувати дещо нижчу майстерність більшою самовіддачею.

- Зовсім новим та незнайомим для Тернополя є ім’я голкіпера – Миколи Плетеницького...

- Микола вже доволі досвідчений голкіпер, атже у свої роки пограв і в першій лізі в складі бурштинського „Енергетика”, а також захищав ворота „Прикарпаття” з Івано-Франківська. У офіційних матчах він поки ще у нашому складі не грав, лише у спарингах. Приємно, що у хлопця є ще бажання грати у футбол на вищому рівні.

- Стрийську „Скалу” „Тернопіль” двічі обіграв у попередньому раунді змагань...

- Це зараз вже мало про що говорить. Ми добре знаємо, що являє собою „Скала”, яка мала можливість провести два збори у Туреччині... це молода та дуже амбіційна команда. Упевнений матч буде цікавий, адже у нас з стриянами різний стиль гри. Втім, для обох це перший офіційний матч в сезоні, а як ми знаємо – перші зустрічі завжди даються непросто.

- Для багатьох зараз запитання готовність газону Центрального міського стадіону. Як позначиться його якість на грі?

- Дивлячись на газон за день до матчу розуміли, що воно ще далеке до оптимальних кондицій. Сподіваємось, що до зустрічі пригріє сонце, і воно встигне висохнути ще більше. А наразі можу сказати, що звичайно – на в’язкому полі важко буде показати командам свій максимум...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: