Василь Івегеш: "Довели, що поразка в Хмельницькому була прикрим непорозумінням"

12 вересня 11:49
Переглядів: 193
Івегеш

Коментар головного тренера ФК «Тернопіль» Василя Івегеша після матчу з ФК «Реал Фарма», в якому тернополяни перемогли 3-0:

– Зараз ми граємо з групою лідерів, тому кожен матч – це боротьба навіть не за 3, а за 6 очок. Адже кожна команда хоче відірватися у турнірній таблиці від суперників. Ми ставили завдання забити ще в першому таймі, доки в них на полі граючий президент, і нам це вдалося. Причому якщо в Хмельницькому нам не фартило, то сьогодні все було навпаки.

– У цьому матчі Ви випустили новачка команди…

– Ми відпустили в «Буковину» Тараса Сивку. Разом з тим залучили нового гравця. Роман Сурмай вчиться на першому курсі в нашому педуніверситеті. Побачили, як він працює на тренуваннях, його активність і попри молодий вік – хлопцеві лише 17 років – будемо давати йому шанси. Хочемо, щоб він повірив у свої сили і продовжував прогресувати.

– У другому таймі гострих моментів поменшало. Футболісти заспокоїлися чи далася взнаки фізична втома?

– Було завдання забити швидкий гол. Натомість ми забили три. Перші 30 хвилин ми активно пресингували. Зрозуміло, що команда в такому темпі не може грати весь матч. В другому таймі ми вже старалися не дати суперникам розгортати свої атаки, а на паузах робити випади і проводити контратаки. За рахунку 3-0 подовжувати атакувати, щоб забити 5-6 голів, не було особливого сенсу, адже 16 вересня нас чекає довга поїздка на матч з одним з лідерів Другої ліги.

– Яке завдання стоїть перед командою на матч з «Миром» з Горностаївки?

– Після сьогоднішнього матчу хлопці покращили свій психологічний стан, повернули собі впевненість, бо довели, що поразка в Хмельницькому була прикрим непорозумінням. Будемо їхати не програти. Знаємо, що команда в них хороша. Але будемо боротися, сили і бажання для цього в нас є.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: