Василь Івегеш: "Футболістів багато, а команд - мало"

27 січня 19:13
Переглядів: 343
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» розповів про підготовку своєї команди до весняної частини змагань, розповів про вирішення «справи Семенця», а також поділився з UA-Футбол очікуваннями від зустрічі у Кубку країни з одеським «Чорноморцем».

- Ваша команда вже прийняла участь у одному зимовому турнірі. Чи задоволені фізичним станом хлопців та чи приглянувся вам хтось із новачків?

- Фізичним станом задоволений. Фактично лише два-три гравці у нас, які, що називається, «пірнули у вогонь». А так - усю програму, яку я їм давав, хлопці виконали. Очікував гіршого. Над новачками ми ще працюємо. Шукаємо нападника, воротаря, яких на зборах нині аж чотири. Думаю, вже у п’ятницю ми офіційно повідомимо із ким підписаний контракт. Однозначно підписуватимемо Гром’яка, розглядаємо ще питання молодих виконавців.

- Більшість новачків із західного регіону чи не тільки?

- Це вихованці нашої школи, а також гравці, які грали на аматорському рівні.

- Слід очікувати багато новачків чи спробуєте вирішити завдання підвищення тими виконавцями, які є у обоймі?

- Ви знаєте, наприклад у березні важко вгадати, яка буде ситуація, адже гравці собі шукатимуть нові колективи. Зараз футболістів багато, а команд – мало. Можливо, ближче до завершення учбово-тренувальних зборів, якщо якісь виконавці не задовольнили тренерські штаби команд Першої або навіть Прем’єр-ліги, ми б до себе їх і запросили.

- Які подальші плани команди на зимовий період?

- Наразі ранком ми працюємо у залі, а потім – кроси. Це наша робота, яку ми виконуємо щороку. Думаю, що до 15 лютого працюватимемо у Тернополі. А далі вже буде видно: шукатимемо спаринг-партнерів на штучних полях, можливо, поїдемо на якийсь турнір.

- Чи вдалося вирішити питання по трансферу Богдана Семенця?

- По Семенцю питання вирішується на рівні президентів клубів. По трансферу він відпущений, адже є вільним агентом. Заважає лише сума компенсації (за підготовку гравця. Богдан Семенець є вихованцем «міщан» - Ред.). Звідки та сума – я, якщо чесно, не знаю. Але думаю, керівники знайдуть спільну мову.

- Можливий варіант, що навесні він гратиме за ФК «Тернопіль»?

- Важко сказати. Але ми знаємо Богдана, він утнути такого не міг, проте подивимось. Якщо він захотів спробувати себе у іншій команді – нехай. А прийде березень – буде видно. Ми його не виженемо.

- «Тернополю» у Кубку України вдалося привезти до міста ще одного представника елітного дивізіону, та ще й учасника єврокубків. Саме із «Чорноморцем» і розпочинати офіційний рік вашій команді. Форсуватимете підготовку до цієї зустрічі або ж путівка до першої ліги залишається головним завданням?

- Ні. Ми вже з 20 березня вийдемо із режиму зборів та перейдемо на тижневий цикл підготовки до ігор, адже 26 числа нам грати із «Чорноморцем» на Кубок, а вже 29-го – приймаємо «Шахтар».

- У чому криється перевага «Тернополя» над «Чорноморцем»?

- Перевага одна: рідні вболівальники. Плюс бажання показати себе і зарекомендувати. У деякій мірі хлопців налаштовувати буде не потрібно. Так, нам буде важко, адже приїде справжня прем’єрлігова машина. Але ми будемо битись.

Як розповів Василь Івегеш, лівий півзахисник «міщан» Степан Клекот зазнав пошкодження. Йому у Києві зробили операцію. За повідомленням лікарів, до кубокової зустрічі з одеситами Степан має відновитися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: