Василь Івегеш: "Із деякими футболістами доведеться попрощатися"

20 лютого 20:41
Переглядів: 174
івегеш

Після товариського поєдинку із винниківським „Рухом” (1:1) своїми враженнями поділився головний тренер „Тернополя” Василь Івегеш

- В першу чергу хочу подякувати „Руху” за хороший прийом, який нам організувала ця команда, - сказав тренер. – Тут відмінні умови для підготовки, є хороші поля. Також не підкачала і гра, яка пройшла у бойовитому характері на високому градусі, та все ж із взаємоповагою сторін. Так і мають проходити контрольні поєдинки.

У другу чергу – цей матч, а також і загалом наша підготовка до сезону дала привід для роздумів. У нас в команді зараз загалом 23-25 чоловік, частина з яких уже тривалий термін, але все ж ніяк не можуть наблизитися до рівня, що позволить їм грати у основному складі. Із частиною таких футболістів, які вже старше 20 років нам, мабуть, доведеться попрощатися - відпустити їх пограти у чемпіонату області для того, щоб підняти свій рівень до відповідного. Натомість на їх місце в двері команди уже стукає молодь 1996-1997 р.н., треба буде давати шанс їм.

Загалом же, команда готується у плановому режимі. Частково відновився наш захисник Степан Клекот, який зараз займаєтсья за індивідуальною програмою у тренажерному залі та басейні, а вже з початку весни приступить до пробіжок, тож до відновлення сезону він вже має бути в "обоймі". 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: