Василь Івегеш: "Хлопці дуже відповідально підходять до завтрашнього матчу"

24 вересня 21:47
Переглядів: 122
івегеш

Завтра 25 вересня ФК Тернопіль о 17 год зіграє кубковий поєдинок з ФК Полтава.

Футболісти розраховують на 12-го гравця — місцевих вболівальників, адже грати доведеться із добротнім клубом Першої ліги і підтримка трибун в таких поєдинках як ніколи важлива. Вболівальники ж у разі проходу команди в наступну стадію кубку України матимуть вагомі шанси побачити в Тернополі команду Прем’єр-ліги.

— Ми розбирали гру полтавчан, розуміємо, що боротися буде з ними складно. Але ми не вийдемо здаватися, як завжди, будемо боротися, бо хочемо пройти в 1/8 кубку. В останніх поєдинках наші футболісти гідно зіграли з лідерами Другої ліги і заслужили на свою аудиторію. Розраховуємо на підтримку вболівальників у цьому непростому поєдинку. Щойно спілкувався з ректором нашого педуніверситету Володимиром Кравцем, він побажав нам не здаватися і вірити в перемогу. Будемо старатися не розчарувати і його, і нашого почесного президента Сергія Надала, і наших болільників, — каже головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

За його даними, травмованих у таборі команди немає, футболісти підішли до матчу у всеозброєнні. Єдине, що на відновлення мали на один день менше, ніж полтавчани, які свій матч грали у п’ятницю, а не в суботу, як ФК Тернопіль. Причому тернополяни провели важкий поєдинок з одним із лідерів ліги ФК Славутич, тоді як Полтава грала з аутсайдером — Динамо-2 і виграла у столиці (2:1).

— Щоб добре відновитися, ми в понеділок не проводили звичне тренування. Пішли в аквапарк, хлопці поплавали, відпочили. Сьогодні ж відновлюємо тренувальний процес. Хлопці дуже відповідально підходять до завтрашнього матчу, адже він продемонструє наш рівень, чи готові ми боротися з клубом Першої ліги. У цьому матчі не може бути нічиї, має бути переможець і докладемо всіх сил, щоб ним стати, — пообіцяв Василь Івегеш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: