Василь Івегеш: "Останній матч потрібно виграти, щоб у керівництва команди всю зимову паузу був хороший настрій"

21 листопада 23:00
Переглядів: 392
івегеш

Наставник „Тернополя” Василь Івегеш розповів про підготовку своєї команди до матчу з „Карлівкою”, а також про те, чому цей матч є одним із важливіших у сезоні

- Поєдинок проти „Карлівки” – для нас фактично остання домашня зустріч року, тому і налаштовуємось відповідно. Я завжди говорив, що найважливішими в сезоні є перший та останній матч. Першій потрібно виграти, бо на нього, як правило, приходить найбільше уболівальників, а останній для того, щоб у керівництва команди всю зимову паузу був хороший настрій. Хоча звичайно це жарт. Загалом, команда тренується у звичному режимі. Радий, що за день до гри в основній групі вже з нами був Ігор Курило, який зазнав травми в Кривому Розі. Втім, його участь у зустрічі ще під знаком запитання. Про „Карлівку” знаємо, що це команда міцного середнього рівня. По розмовах також чули, що вони провли непоганий домашній поєдинок у попередньому турі із „Оболонню-Броварем”, де рахунок (1:3) не відповідає подіям на полі. Тому налаштовуємось серйозно, із футболістами провели відповідні бесіди.

Фактично троє футболістів основного складу команди – Сороцький, Куріцький та Семенець посеред тижня провели непростий матч студентської ліги проти „Буревісника”. Який їх функціоальний стан?

- Вищезгадані футболісти після матчу мали додатковий відпочинок, та відновлювальний процес. Вже за день до матчу вони тренувались зі всіма в основній групі зі спільними навантаженнями. По їх грі та розмовах ніяких нарікань на втому не чув – всі заряджені на гру. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: