Василь Івегеш: "Перший збір оцінив би на оцінку чотири"

07 лютого 19:00
Переглядів: 140
Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш підбив підсумки першого двотижневого навчально-тренувального збору та розповів про плани на збір наступний.

– Василю Петровичу,  чи все з запланованого вдалося виконати на першому зборі?

– Перший збір оцінив би на оцінку чотири. Всю роботу, яку запланували на перших 14-ть тренувальних днів, виконали. Звичайно, підлаштовувалися до погодних умов, адже через відсутність снігу довелося корегувати тренувальний процес, але навантаження футболісти отримали серйозні. Приємно, що запропоновані вправи всі гравці витримали, пройшовши збір без серйозних травм.

– Як оцінне спаринги, особливо, з майстрівською «Буковиною»?  

– Результат у цих поєдинках не був головним, адже футболістам довелося грати після значних навантажень. Загалом матчами задоволений, хоча був продемонстрований не той футбол, який би хотіли бачити тренери, але це закономірно. Футболісти скучили за грою, мали багато бажання, але не завжди, граючи на фоні втоми, слухалися ноги.

– У двох матчах у Чернівцях тернопільська команда не забила жодного мяча. Тобто можна говорити, що питання з форвардами на разі не вдалося вирішити…

– Звичайно, проблему з форвардами відчуваємо, але в цих матчах обидві команди не хотіли відкриватися, гра точилася здебільшого в центрі поля, тому гольових моментів у нападників майже не було. Тим не менше, гравець цього амплуа, який нині перебуває у нас на перегляді грою у цих поєдинках не вражав. Після перегляду гравців лінії атаки прем’єр-ліговими командами, не всі там закріпляються, відповідно у нас буде можливість когось запросити.

– У всіх трьох спарингах Ви тасували склад команди…

– А коли, як не на тренувальних зборах переглядати гравців, шукати для них оптимальне місце на футбольному полі? До прикладу, в опорній зоні півзахисту пробували гравця, який перебуває у розташуванні ФК «Тернопіль» на перегляді, а також молодого Юрія Заставецького. Хорошу гру, незважаючи на юний вік, показали брати Когути – Микола та Іван (флангові півзахисники). Придивлятимемося до них. Натомість, нижче своїх можливостей зіграти Олександр Кіцак та Андрій Капелян. Водночас, всім на другому зборі дам шанс, адже, можливо, на фоні втоми той чи інший футболіст не зумів показати свої кращі риси.

– Не за горами вже й другий тренувальний збір…

– Другий збір плануємо провести у Тернополі з 8 по 20 лютого. На ньому працюватимемо в режимі двох тренувань на день. Якщо на першому зборі головна увага приділялася загально-фізичній підготовці, то на другому акцент робитимемо на швидкісно-силовій підготовці.

– Чи можете повідомити про наступні спаринги команди?

– Протягом збору, наприкінці кожного тижневого циклу, заплановано контрольні матчі з майстрівськими командами. Є пропозиції знову зіграти на штучних полях, але на них важко грати, бо ледь не у половини футболістів міні-забої, подряпини тощо. Тому хочемо десь зачепитися за природне поле. Також у середу в нас ігрових день. Того дня, зіграємося двосторонку, або ж спаринги з аматорськими командами Тернопільської області. Натомість більше ігор плануємо вже на третьому, сподіваюся, виїзному зборі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: