Василь Івегеш: "Поєдинок з "Волинню" має послужити хорошим уроком для наших хлопців"

26 березня 12:26
Переглядів: 125
івегеш

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш розповів про причини поразки його команди в товариському матчі проти луцької Волині (0:5).

— Волинь — команда Прем’єр-ліги України, яка йде в лідируючій групі. Звичайно, проти такого суперника моїм підопічним хотілося зіграти якомога краще, але чомусь вони злякалися волинян. В першому таймі глибоко сіли в оборону, відбивалися, але пропустили два голи. Наприкінці тайму спробували вирівняти гру, але отримали під завісу — ще один гол у власні ворота зі штрафного. В другому таймі старалися, але знову пропустили двічі, при цьому один – на останніх хвилинах матчу. Поєдинок з Волинню має послужити хорошим уроком для наших хлопців. Ми будемо детально розбирати цей матч, дивитимемося гру наших захисників. Загалом аналізувати потрібно не тільки ті матчі, в яких ми перемагаємо, але й програшні, щоб вчитися на помилках у товариських матчах, щоб менше їх допускати в календарних.

— В чому причина слабкої гри центральних захисників?

— Вони як слід не розібрали опонентів, по 3-4 гравці зустрічали одного футболіста групи атаки Волині, а з такими команди цього робити не можна, адже з’являються вільні зони, відповідно суперник користається цим. Ну і, звичайно, швидкість мислення та прийняття рішень у луцькій команді значно краща. Якби ми частіше з ними грали, може десь перелаштувалися б, щоб зіграти краще. А так, ми вперше грали з такою сильною командою цього року. Так, хотіли на рівних з ними зіграти, але переконалися, що з таким колективом сьогодні нам поки на рівних не можна грати.

— У матчі з Волинню Ваша командна практично нічого не створила в атаці. Це пов’язано з тим, що суперник цього робити не дозволяв, чи щось інше?

— Те, що команда грала слабко в атаці сталося через психологічний фактор. Зокрема, мені не сподобалося, що гравці середньої лінії багато говорили, шукали винних натомість не грали в конструктивний футбол. По-друге, гравцям групи атаки було дуже важко, адже їм ніхто не допомагав, більшість гравців сиділи в обороні, сподіваючись що за них хтось зробить роботу. Плюс ми, тренери, хотіли побачити, як в такій грі проявлять себе наші молоді футболісти. Але як би там не було, не дивлячись на результат, ця гра була корисною і з неї потрібно зробити правильні висновки.

— Пане Василь, Ви згадали про молодь команди. Хтось з них запам’ятався якісною грою?

— На жаль, ніхто з тих, хто вийшов на заміну не показав тієї конструктивності, яої від них чекали тренери.  Бажання було в кожного, але його в таких поєдинках замало.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: