Василь Івегеш: "Свої шанси з "Десною” ловитимемо на контратаках”

18 квітня 22:40
Переглядів: 284
Івегеш

Перед подвійним виїздом „Тернополя” до претендентів на підвищення у класі „Десни” та „Славутича”, про свої очікування від них, і в першу чергу від зустрічі з лідером групи, клубній прес-службі повідав наставник „Тернополя” Василь Івегеш

— Дуже добре, що до зустрічі з „Десною” ми підходимо без кадрових втрат, – зазначив Василь Івегеш. - Хоча у нас і є футболісти які „висять” на картці, жоден з них по цій причині зустріч з лідером не пропустить. Також слід сказати, що той матч стане для нашої команди ледь не першим у сезоні зіграним на нормальному полі, і після тернопільського „болота” ми почуватимемось вже по іншому. Грати будемо другим номером, і ловити шанси на контратаках. Звичайно ж розуміємо, що можемо розраховувати на залікові бали лише за рахунок бажання та самовіддачі. „Десна” після програшу у Черкасах зробить усе, щоб реабілітуватись на очах рідних уболівальників, проте і нам вже немає куди відступати.

— Одразу після поєдинку з „Десною” на „Тернопіль” очікує виїзна зустріч із ще одним претендентом на підвищення у класі – „Славутичем”... скільки набраних очок у цих двох поєдинках влаштує „Тернопіль”?

— Ну, мені, як і кожному тренеру на моєму місці хотілось би максимуму, однак прекрасно усвідомлюємо силу наших суперників, тож навіть одне здобуте очко не можна буде назвати провальним результатом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: