Василь Івегеш: "Так звинуватити можна і київське "Динамо"

01 червня 16:26
Переглядів: 520
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш прокоментував мінімальну поразку (1:0) своєї команди у матчі з чемпіоном Першої ліги ФК «Олександрія» та висловив свою позицію щодо звинувачень муніципалів у договірних матчах.

Грали, старались. Але стільки пенальті як нам пробили цього сезону – вже за 10 перевалило. Не розумію чому сильнішим помагають.  

Щодо гри тоне маю зауважень до своїх гравців. Ми грали з лідером. Ні про кого не можу сказати, що не старались. Моменти створювали, бились, але результату нема. Ми налаштовувались на гру щоб здобути хоча б нічию.

Ми на кожну гру налаштовуємось і будемо це робити на гру з «Сумами», як би нам не було важко. Якби нас не гнобили в різних передачах, повірте, здаватись ми не будемо. Хай здають ті що пишуть за нас.

Образило, бо граємо з «Буковиною», жодної гривні на гру не ставили, а по центральному телебаченні показують в право в ліво, що падали і здавали гру. Граємо з «Десною» знов здавали, «Миколаїв» забиває голи – знов здавали. Та так звинуватити можна і київське «Динамо». Якщо звинувачуєте то давайте факти, як і де було.  

Чому в Тернополі жили дві команди добре при Яворському при Самардаку, а зараз такий прес пішов. Це я не можу зрозуміти. Не мішайте футболу. Якщо у вас є якісь проблеми між собою, то і вирішуйте їх самі. Не пхайте нас, дітей і футболістів у всі ці політичні ігри. Страшно, бо боюсь що в Тернополі взагалі команд не буде.

Об’єднайте дві команди, зберіться, але не чудіть, не топчіть, бо Ви не достойні всього що є. Топчете одну і другу команду, топчете святе – футбол. Об’єднайте команди і йдіть грайте собі, а не крайніх шукайте. А крайні ми. Подивіться, які в нас біди, в нас сім’ї, ми спати не можемо. Вам то «фіолетово» - ви прийшли посміялись і пішли. Ми переживаємо – діти плачуть, сім’ї плачуть. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: